زیدان: گل نزدن مهاجمان مرا نگران نمی کند، در بازی های بعدی به بیل احتیاج داریم

به گزارش راه ساری، زین الدین زیدان از عملکرد شاگردانش در جدال با ایبار در هفته بیست و هشتم رقابت های لالیگا ابراز رضایت کرد.

زیدان: گل نزدن مهاجمان مرا نگران نمی کند، در بازی های بعدی به بیل احتیاج داریم

به گزارش خبرنگاران، زین الدین زیدان پس از فزونی 3 بر یک تیمش مقابل ایبار در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) بازی خوب شاگردان خود را مورد تحسین قرار داد. سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: این یک نمایش کاملا متفاوت نسبت به گذشته است اما باید عادت کنیم. در نیمه دوم به زحمت افتادیم و نمی دانم مشکل ما فیزیکی بود یا اینکه صرفا در تمام کنندگی خوب کار نکردیم. نیمه اول اما خوب و کوبنده ظاهر شدیم و در نهایت به 3 امتیاز ارزشمند رسیدیم. حالا 10 بازی دیگر پیش رو داریم و باید همه را ببریم.

زیدان ادامه داد: نیمه اول با شایستگی به 3 گل رسیدیم. همه عالی کار کردند اما در نیمه دوم کمی بازی را آسان گرفتیم. همه تعویض ها ضروری بود. راموس بود کمی احساس مصدومیت می کرد. ازار هم مدت ها دور از بازی بود. با این حال معتقدم تعویض ها فرایند بازی ما را دچار افت نکرد. تمام بازیکنان رئال قهرمان و به خوبی با شرایط جدید مطلع هستند. باید با همین شرایط تا خاتمه بجنگیم و پیروز شویم.

او در ادامه توضیح داد: اگر ازار تمام 90 دقیقه را بازی می کرد، شاید نمی توانست در یک فرم ثابت ظاهر شود اما در همان مدتی که در میدان بود، کارش را خوب انجام داد. یک ضربه بد هم خورد اما مسئله ای ایجاد نشد. فوتبال همین است و در بین 2 نیمه گفت مسئله ای ندارد. هر بازیکنی که از مصدومیت برمی شود، کمی ترس و استرس دارد و این طبیعی است.

زیزو ادامه داد: رودریگو بازیکن رئال است و در نهایت انتخاب ترکیب با من خواهد بود. استفاده از او یک تصمیم فنی از جانب من بود. آسنسیو رفته رفته بهتر خواهد شد. هنوز بازی های زیادی پیش رو داریم و باید مهیای این رقابت ها شود. روی مارکو حساب نموده ام. بیل هم مثل دیگر بازیکنان برای من مهم است و در واقع روی همه حساب می کنم. به او هم در بازی های بعدی احتیاج پیدا خواهم کرد.

زیدان در خاتمه اضافه کرد: تیم بسیار خوبی در اختیار دارم و همه بازیکنان مورد اطمینان من هستند. در هر صورت بازی ها فشرده هستند اما در هر مسابقه 5 تعویض می توان انجام داد که تصمیم خوبی بود. حالا باید استراحت نموده و به بازی بعدی فکر کنیم.عدم گلزنی مهاجمان نگرانم نمی کند. بازیکنانی در خط حمله داریم که تفاوت ها را رقم می زنند. ازار می توانست به جای پاس به راموس خودش گلزنی کند اما فداکاری کرد.

ایرانیرو: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10240

به "زیدان: گل نزدن مهاجمان مرا نگران نمی کند، در بازی های بعدی به بیل احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: گل نزدن مهاجمان مرا نگران نمی کند، در بازی های بعدی به بیل احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید