سرپرست استقلال: تا سرانجام امشب سرمربی را معرفی می کنیم ، رحمتی گزینه ما نبود

به گزارش راه ساری، الکس نوری پاسخ ما را نداده است و تا ظهر امروز منتظر ایشان خواهیم بود و با توجه به اینکه با آغاز رقابت های لیگ بهتر زمان زیادی باقی نمانده و باید تمرینات را براساس استانداردهای جهانی آغاز کنیم سرمربی را امروز مشخص خواهیم کرد.

سرپرست استقلال: تا سرانجام امشب سرمربی را معرفی می کنیم ، رحمتی گزینه ما نبود

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در خصوص آخرین شرایط این تیم شرحاتی را ارائه کرد.

احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در گفت وگو با ایلنا در خصوص آخرین شرایط سرمربیگری استقلال گفت: با پنج گزینه در حال مذاکره هستیم و تا پایان امشب سرمربی استقلال را مشخص خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همه این گزینه ها از مربیان باتجربه فوتبال هستند و مطمئن باشید بهترین فرد را برای هدایت استقلال انتخاب خواهیم کرد.

مددی درباره آخرین شرایط الکس نوری شرح داد: الکس نوری پاسخ ما را نداده است و تا ظهر امروز منتظر ایشان خواهیم بود و با توجه به اینکه با آغاز رقابت های لیگ بهتر زمان زیادی باقی نمانده و باید تمرینات را براساس استانداردهای جهانی آغاز کنیم سرمربی را امروز مشخص خواهیم کرد.

سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره سایر گزینه های استقلال گفت: چهار گزینه دیگر داخلی هستند که همگی جزو مربیان با کارنامه و با دانش فوتبال ایران هستند و همانطور که گفتم هواداران از این بابت نگرانی نداشته باشند.

مددی در خصوص اینکه گفته می شود با مهدی رحمتی در خصوص سرمربی گری در استقلال مذاکره شده است بیان داشت: رحمتی کاپیتان و یکی از بازیکنان بزرگ استقلال در گذشته بوده است او عزیز ماست و برایش آرزوی موفقیت می کنیم اما در حال حاضر او گزینه های ما نیست و فکر نمی کنم هیچ یک از اعضای هیات مدیره با وی مذاکره ای داشته اند.

وی اذعان داشت: تمرینات را از فردا آغاز خواهیم کرد و بازیکنان جدید با نظر سرمربی تیم مشخص خواهند شد هواداران نگران نباشند مسائل را حل خواهیم کرد و این را نیز باید بگویم که ما تلاش مان این است که کوتاهی های گذشته را تا حد امکان برطرف سازیم و هر چه قصوری اجرا شده به صورت شفاف به هواداران اعلام می کنیم. ما تلاش می کنیم چالش ها را به حد امکان برسانیم.

آسمان تو: با ما سفر را تجربه کنید

مهسان بلاگ: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11948

به "سرپرست استقلال: تا سرانجام امشب سرمربی را معرفی می کنیم ، رحمتی گزینه ما نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست استقلال: تا سرانجام امشب سرمربی را معرفی می کنیم ، رحمتی گزینه ما نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید