سرپرست دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های اقتصادی گروه هشت منصوب شد

به گزارش راه ساری، وزیر علوم عباس افخمی عقدا را به سمت سرپرست دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های اقتصادی گروه هشت منصوب کرد.

سرپرست دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های اقتصادی گروه هشت منصوب شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی عباس افخمی عقدا را به سمت سرپرست دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های اقتصادی گروه هشت (D.8) منصوب کرد.

در حکم انتصاب افخمی عقدا آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی در حوزه آموزش عالی و فعالیت های بین المللی، به استناد ماده 8 اساسنامه دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های اقتصادی گروه هشت (D.8) به موجب این حکم به سمت سرپرستی آن دانشگاه منصوب می شوید.

انتظار می رود با توجه به راه اندازی آن دانشگاه و فعالیت های اجرا شده تاکنون، همچون تصویب اساسنامه، برای استقرار و ارتقای دانشگاه جهت نیل به اهداف مندرج در اساسنامه اهتمام بورزید و به منظور پیشرفت علمی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش خویش را به کار برید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب عالی و بر اساس اهداف و سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور در حوزه بین الملل گام های مؤثری بردارید.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 خرداد 1401 بروزرسانی: 10 خرداد 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6542

به "سرپرست دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های اقتصادی گروه هشت منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های اقتصادی گروه هشت منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید