شدت مصدومیت انصاری هنوز معین نیست

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی شنبه شب در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل پدیده گفت: در رابطه با بازی فردا سعی می کنیم نهایت تمرکز و جدیت خودمان را برای هفته دوم داشته باشته باشیم و رفته و رفته نشان می دهیم که باید به مرز درستی از هماهنگی در اجرای تاکتیک ها و بازی تیم برسیم.

شدت مصدومیت انصاری هنوز معین نیست

وی اضافه نمود: مطمئن هستم که زمان می برد و بعد از وقفه بعدی تیم به هارمونی خودش خواهد رسید. نیازمند این هستیم که در بیشتر دقایق بازی از تمرکز بسیار بالایی برخوردار باشیم تا در اجرای برنامه ها و تاکتیک هایی که داریم پیروز تر عمل کنیم.

ربیعی در مورد حواشی و صحبت های که در مورد تیم ملی است، گفت: تجربه همه ما ثابت نموده که این گونه موارد و اتفاقات در یکسری زمان های لیگ رخ می دهد. فکر می کنم همواره این جور موارد شما را با یک عنصر ناشناخته روبرو خواهد نمود چون برخی وقت ها این تیم مقابل را از محور هیجان و انگیزه در بالاترین سطح خودش قرار می دهد و این کار را برای تیم ما سخت خواهد نمود.

ربیعی ادامه داد: خودم خیلی بیشتر علاقه مند بودم که همه چیز در حالت ساده و روان خودش باشد؛ مثل تمامی بازی های دیگر آن وقت نحوه تقابل با تیم حریف هم ساده تر و هم راحت تر است و هم اینکه بازی در یک شرایط درست و برابر خودش جلو می رود.

وی اعلام کرد: الان ما نمی دانیم با چه اتفاقی از تیم حریف روبه رو هستیم. آن چیزی که من استنباط می کنم فکر می کنم با تیمی که از لحاظ سطح انگیزشی و عملکرد و خواستن بالاتر از حالت عادی است روبه رو می شویم و این برای ما خوب نیست. به هر حال سعی ما این است که بتوانیم در کل 90 دقیقه بر تمرکز و فکر خودمان واقف باشیم و حفظش کنیم تا بتوانیم از این بازی سخت نتیجه دلخواه مان را بگیریم.

تیم پدیده منسجم دفاع می نماید

وی گفت: به علت اینکه تیم پدیده هم در بازی گذشته و در بازی های محبت آمیز ای که ما نتایجش را آنالیز کردیم، در شش بازی فقط دو گل خورده داشته است. تیمی است که منسجم دفاع می نماید. در بازی قبل هم بازی را دیدم فکر می کنم ما در برابر خط دفاعی منسجم پدیده و بعضاً ضد حملات زهردارشان امیدوارم فردا زیاد دچار مشکل نشویم.

سرمربی مس رفسنجان در ادامه گفت: بر خود لازم می دانم از عواملی که مجدانه و جهادی کار کردند برای اینکه استادیوم شهید زینلی سرچشمه به این بازی برسد، تشکر کنم. خواستگاه قلبی من و همه عوامل تیم این بود که بازی های خود را در رفسنجان انجام دهیم و تیم از رفسنجان برای بازی هایی که میزبان هستیم، خارج نگردد.

وی مطرح کرد: همه مربیان لیگ خواهان این هستند که زمین برگزاری بازی از کیفیت و سطح مناسب چمن و کیفیت صافی برخوردار باشد. برای ما نوید خوب و ایده آل این است که زمین سرچشمه از کیفیت چمن بسیار خوبی برخوردار است و این به کیفیت کار دو تیم یاری خواهد نمود. سیستم سازه استادیوم شامل رختکن ها، اتاقهای داور، کنفرانس، سیستم نور و مواردی از این دست با حرکتی کاملاً جهادی آماده شد و سبب شد ما میزبان لیگ برتر در اینجا باشیم.

ربیعی ابراز داشت: این استادیوم یکی از برترین استادیوم های ایران چه از نظر کیفیت چمن، کیفیت سازه و… است. امیدواریم دل هوادران و کارکنان مس سرچشمه و مردم رفسنجان را شاد کنیم.

سرمربی مس رفسنجان در مورد مصدومیت محمد انصاری گفت: انصاری از بازیکنان بسیار خوب تیم است و از کیفیت فنی جزو بازیکنان ثابت ما در چهار بازی آخر پارسال و بازی های محبت آمیز سال جاری و بازی نخست ما در لیگ برتر است.

وی گفت: در صحنه ای که مشاهده کردیم نوک پنجه انصاری در چمن گیر نموده و سبب چرخش شدید زانو در برخورد با مغانلو می گردد. تورمی که روی زانو داشت اجازه گرفتن ام آر آی را نداد و طبق دستور پزشک ابتدا باید تورم کاملاً از بین برود تا تشخیص پزشک بهتر باشد.

ربیعی ادامه داد: فکر می کنم درباره انصاری با مصدومیت شدیدی روبرو هستیم. امیدوارم هر چه زودتر به تیممان برگردد و قطعاً مورد حمایت 100 درصدی باشگاه و بنده است و بازیکنانی برای مجموعه زحمت می کشند را فراموش نمی کنیم. جواب قطعی اندازه مصدومیت انصاری را تا هفته آینده به رسانه ها اعلام می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آبان 1400 بروزرسانی: 29 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14388

به "شدت مصدومیت انصاری هنوز معین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شدت مصدومیت انصاری هنوز معین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید