صیادمنش اسیر بند قرارداد 200 میلیونی

به گزارش راه ساری، گویا در قرارداد صیادمنش بندی وجود دارد که او اگر 20 بازی یا بیشتر در ترکیب قرار بگیرد، 200 میلیون به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد. همین دلیل غیبت او در بازی های اخیر استقلال است.

صیادمنش اسیر بند قرارداد 200 میلیونی

تعداد بازی های اللهیار به 20 نمی رسد

ماجرای استقلال و اللهیار صیادمنش ماجرای جالبی است. مهاجمی که در قامت یک نوجوان پیراهن استقلال را پوشید و به جوانترین گلزن تاریخ این باشگاه تبدیل شد. صیادمنش که عضو تیم ملی نوجوانان بود و 3 گل در جام جهانی زیر 17 سال به ثمر رساند در پایان این رقابت ها به عنوان یکی از 20 پدیده تورنمنت انتخاب شد. مهاجمی که بعدها در استقلال درخشید و نشان داد چقدر آینده دار است. او که لقب الماس را از شفر دریافت کرد، به فنرباغچه ترکیه منتقل شده و قرار است از فصل بعد پیراهن این باشگاه مشهور ترکیه ای را بپوشد.

اللهیار صیادمنش در شرایطی که آسیب دیدگی اش برطرف شده و آماده حضور در زمین است توسط کادرفنی استقلال مورد استفاده قرار نمی گیرد. گروهی امضای قرارداد با فنرباغچه را دلیل این اتفاق می دانند و معتقدند اگر اللهیار آسیب ببیند، ماجرای انتقال و مبلغ رضایتنامه ای که استقلال دریافت می کند به خطر می افتد.

-

یک برآورد دیگر هم وجود دارد. از باشگاه استقلال خبر می رسد در قرارداد صیادمنش بندی وجود دارد که او اگر 20 بازی یا بیشتر در ترکیب قرار بگیرد، 200 میلیون به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد. اللهیار تا اینجای فصل 15 بازی در لیگ برتر انجام داده، یک بار در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته و 2 بازی نیز در جام حذفی انجام داده. یعنی روی هم 18 بازی و اگر در 2 بازی دیگر به میدان برود، شامل این پاداش خواهد شد.

گویا به همین دلیل اللهیار صیادمنش در بازی های اخیر استقلال به میدان نرفته و شاید مقابل سپیدرود و العین هم بازی نکند. اتفاقی که بعید نیست رخ بدهد و صیادمنش را دیگر در ترکیب استقلال نبینیم.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2817

به "صیادمنش اسیر بند قرارداد 200 میلیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صیادمنش اسیر بند قرارداد 200 میلیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید