طرح تأمین برق رایگان در کمیسیون انرژی آنالیز شد

به گزارش راه ساری، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: طرح تأمین برق رایگان در جلسه امروز این کمیسیون آنالیز شد.

طرح تأمین برق رایگان در کمیسیون انرژی آنالیز شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی مجلس گفت: این جلسه با حضور مسئولانی از مرکز پژوهش ها برای آنالیز طرح برق رایگان برگزار گردید.

وی اعلام کرد: قرار بر این شد که کمیته برق کمیسیون انرژی جلسه ای را با مسئولان وزارت نیرو جهت آنالیز این موضوع برگزار نمایند تا جزئیات محاسبه نحوه مصرف گروه های کم مصرف، خوش مصرف و پر مصرف معین گردد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس توضیح داد: همچنین مقرر شد کمیته برق کمیسیون انرژی پس از انجام محاسبات و آنالیز های خود، گزارشی از این طرح به کمیسیون انرژی ارائه کند تا سپس نظر کمیسیون به صورت رسمی درباره این طرح اعلام گردد.

شریعتی اعلام کرد: در ادامه جلسه نحوه انتخاب مشاوران کمیسیون انرژی در دستور کار نهاده شد که حدود 57 نفر توسط اعضای کمیسیون برای انتخاب به عنوان مشاور معرفی شدند و رزومه آنان هم ارائه شده بود.

شریعتی ادامه داد: با توجه به تعداد زیاد افراد معرفی شده قرار شد شاخص هایی برای معین 5 نفر مشاور کمیسیون معین گردد که این شاخص ها در سه بخش صلاحیت عمومی، سوابق کاری و سوابق تحصیلی مرتبط خواهد بود.

وی اعلام نمود: هیئت رئیسه کمیسیون انرژی براساس شاخص های مذکور این 57 نفر را ارزیابی می نماید و برای جلسه آینده به صحن کمیسیون ارائه می نماید و در نهایت اعضای کمیسیون از بین آنان 10 نفر را انتخاب می نمایند و آن 10 نفر هم طبق دستورالعمل اعلامی به هیئت رئیسه مجلس معرفی می شوند تا هیئت رئیسه از بین آنان 5 نفر را به عنوان مشاوران کمیسیون انرژی انتخاب کند.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11450

به "طرح تأمین برق رایگان در کمیسیون انرژی آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح تأمین برق رایگان در کمیسیون انرژی آنالیز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید