(عکس) مفقود شدن راننده لودر پس از سقوط در رودخانه چالوس

به گزارش راه ساری، رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از سقوط لودر در رودخانه چالوس اطلاع داد و گفت: باوجود کوشش های فراوان نیرو های جمعیت هلال احمر تا به امروز راننده لودر یافت نشده و همچنین عملیات جست وجو با تمام توان ادامه دارد.

(عکس) مفقود شدن راننده لودر پس از سقوط در رودخانه چالوس

امیرحسین عسگرزاده در تبادل نظر با فارس چالوس اظهار کرد: روز گذشته هنگام عملیات راه سازی در منطقه چنس از توابع شهرستان چالوس یک دستگاه لودر به رودخانه چالوس سقوط کرد و راننده آن مفقود شد.

وی با تاکید بر این که نیرو های امدادی به محض اطلاع در محل وقوع حادثه حاضر می شوند، اضافه نمود: لودر پس از سقوط در آب، متوقف و نیرو های هلال احمر برای جستجوی راننده کامیون به آنالیز کابین لودر پرداخته و بعد از بیرون کشیدن لودر از داخل آب توسط جرثقیل و احتمال اینکه راننده زیر کابین گیر نموده باشد بود، ولی متاسفانه اثری از پیکر راننده نمی یابند.

وی اضافه نمود: باوجود کوشش های فراوان نیرو های جمعیت هلال احمر شهرستان تا به امروز راننده لودر یافت نشده و همچنین عملیات جست وجو با تمام توان ادامه دارد.

عسگرزاده درباره سقوط زن جوان در رودخانه چالوس خاطر نشان کرد: روز آدینه این دختر جوان با خانواده از تهران با این منطقه آمده بودند که ظاهرا برای دریافت عکس سلفی به روی پل رودخانه می رود و به رودخانه پرت می گردد که مردی با مشاهده صحنه برای نجات وارد رودخانه می گردد و او هم گرفتار امواج شده و در نهایت خود را به تنه درخت می چسبد و از مرگ نجات می یابد.

وی ادامه داد: بلافاصله بعد گزارش، دو تیم به منطقه اعزام و امدادگران پیروز می شوند با اجرای عملیات نجات این مرد جوان را سالم از رودخانه بیرون بیاورند و همچنین جسد زن جوان را 800 متر پایین تر از محل حادثه پیدا و تحویل پزشک قانونی شهرستان می دهند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

بانوی ایران: مجله خبری و ورزشی بانوان، مجله خانواده

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10716

به "(عکس) مفقود شدن راننده لودر پس از سقوط در رودخانه چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) مفقود شدن راننده لودر پس از سقوط در رودخانه چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید