عیدی بازنشستگان به موقع پرداخت می گردد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، محمدحسن زدا در مراسم روز پرستار، اظهار کرد: مسائل پرستاران را شناسایی نموده ایم و در این زمینه احتیاج به توجه بیشتری داریم. چرا که همه مسائل آنها از جنس خاصی نیست.

عیدی بازنشستگان به موقع پرداخت می گردد

وی ادامه داد: سعی می کنیم کمیته هایی تشکیل دهیم و به اتفاق نماینده پرستاران راهکارهایی را برای حل مسائلشان پیدا کنیم.

وی درباره امکان جذب پرستار در تامین اجتماعی، گفت: اخیرا شنیده ام که 19 هزار پرستار در سال آینده در وزارت بهداشت استخدام می شوند و اگر با آنالیز های انجام شده ما نیز اگر به این نتیجه برسیم قطعا در این خصوص اقدام خواهیم کرد.

زدا درباره توزیع بسته های حمایتی بیان نمود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص اقدام خواهند کرد و سازمان تامین اجتماعی اجرا نماینده است. هر آنچه که مصوب به ما ابلاغ نمایند اجرا خواهیم کرد.

وی درباره اینکه چرا ناباروری تحت پوشش بیمه نیست، گفت: تامین اجتماعی تابع شورای عالی بیمه است و ما مجری آن هستیم و تاکنون در تامین اجتماعی تصمیم جدیدی برای تحت پوشش قرار دریافت نازایی نداشته ایم.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره حل مسائل پرستاران نیز اضافه نمود: در حال حاضر ما 15 هزار پرستار و حدود 10 هزار و 500 تخت داریم و باید در این خصوص اقداماتی صورت بگیرد.

وی درباره پرداخت به موقع عیدی بازنشستگان نیز گفت: قطعا برای عیدی بازنشستگان مسئله ای نخواهیم داشت و به موقع پرداخت می گردد.

زدا درباره دومین مرحله بسته های حمایتی اظهار کرد: در حال حاضر دو میلیون و 600 هزار نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی بسته های حمایتی را دریافت کردند و افرادی که هنوز نسبت به دریافت آن پیروز نشدند با شماره 1420 می توانند تماس بگیرند که تاکنون 130 هزار نفر تماس دریافتد و به واحدهای اجرایی معرفی شدند تا بلافاصله در صورت تایید به حساب شان واریز گردد.

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1043

به "عیدی بازنشستگان به موقع پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیدی بازنشستگان به موقع پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید