فال روزانه 01، 10، 1398

به گزارش راه ساری، فال روزانه 98/10/1

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده ای، تولدتان مبارک. سالی پرماجرا را آغاز خواهید کرد، برای گذر از حوادث این سال باید آرامش و اطمینان قلبی داشته باشید و تا می توانید از حواشی زندگی و رویدادهای جنجالی دور بمانید. دی ماه که در پیش روی شما واقع شده است را با احتیاط سپری کنید چرا که در این ماه احتمال ایجاد سو ء تفاهم هایی میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، اجازه ندهید این سوء تفاهم ها ریشه دار گردد و قبل از اینکه عشق زندگی تان برداشت بدی پیدا کند، ریشه این بدفهمی ها را خشک کنید. در سالی که پیش روی شما واقع شده است روی خوش و ناخوش زندگی را خواهید دید، در سختی های زندگی به مسائل لبخند بزنید و در روزهای خوشی و شادی تا می توانید خوش بگذرانید. در مرداد ماه سال آینده با مسائلی در زندگی روبرو خواهید شد، اجازه ندهید این مسائل شما را از پا بیندازد و به هر قیمتی که شده گلیم خود را از آب بیرون بکشید. در ماه های شهریور و مهر سال آینده روی خوش زندگی را خواهید دید و از این ماه ها خاطره ای خوش و ماندگار در ذهن شما باقی خواهد ماند. سال تولدتان را با آرامش آغاز خواهید کرد و این سال را به گونه ای به پیش ببرید که در سرانجام آن از صمیم قلب آرامش داشته باشید و از عملکرد خود در سالی که گذشت کاملاً راضی باشید.

فال روزانه 01، 10، 1398

خطری مهلک در انتظار شما است، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این خطر را با شجاعت و جسارت تمام پشت سر خواهید گذاشت. نگرشی منفی به جهان دارید و همیشه چیزهای بد و نگران کننده را می بینید، این نگرش به غیر از اضطراب و نارضایتی چیزی برای شما به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید در کنار اینکه نگاهی به امور منفی اطراف خود دارید، بیشتر چیزهای مثبت را ببینید. انسان گشاده دست و سخاوتمندی هستید و به رغم اینکه در این دوره وزمانه کسی به اطرافیانش کمک نمی نماید، شما از هر فرصتی برای کمک به آشنایان و دوستان بهره می گیرید، روحیه سخاوتمندانه شما باعث شده تا امروز فردی از شما درخواست پول کند، به درخواست او پاسخ مثبت دهید و مطمئن باشید پول تان را سر موعد بازپس خواهد داد. انسان بسیار باهوش و توامندی هستید و به لطف این ویژگی ها رفتار خوبی با اطرافیان دارید و به تنهایی گره از تمام مسائل باز می کنید. روحیه ای عاشق پیشه و حساس دارید و حتی یک لحظه هم نمی توانید از همسر یا عشق زندگی تان بی خبر باشید، امروز این روحیه بی پاسخ نمی ماند و عشق زندگی تان ثابت می نماید که همیشه به فکر شما است.

مدتی است که می خواهید برای آنالیز شرایط جسمانی تان به پزشک مراجعه کنید، امروز بهترین زمان برای حضور در مطب پزشک و رسیدگی به سلامتی تان است. روحیه ای خلاق و نوآورانه دارید و از انجام کارهای جدید هیچ ابایی ندارید، این روحیه را دست کم نگیرید و با کارهای خلاقانه و تازه، درهای جدیدی از ثروت و دارایی را به روی خود باز کنید. اهل کمک به دیگران هستید و از کمک رساندن به همنوعان لذت می برید، این روحیه به خودی خود اشکالی ندارد اما گاهی اوقات زیاده روی می کنید و در کارهایی که به شما ربطی ندارد دخالت می کنید. از همین امروز تصمیم بگیرید که سرتان به کار خودتان باشد و تا از شما کمک نخواسته اند، برای کمک به زندگی مردم سرک نکشید. مدتی است که رابطه شما و همسر یا عشق زندگی تان شکرآب شده و دیگر مانند قدیم شما را عاشقانه دوست ندارد، امروز ورق برخواهد گشت و رابطه شما و عشق زندگی تان ماند روزهای اول، گرم و عاشقانه خواهد شد.

دائم خودتان را سرزنش می کنید و برای اشتباه های جزئی و پیش پاافتاده به خودتان سرکوفت می زنید، این روحیه اعتمادبه نفس شما را پایین می آورد و مطمئن باشید که با چنین رویکردی هرگز به دستاورد مهمی در زندگی دست پیدا نخواهید کرد. انسان ولخرجی هستید و حساب و کتاب دخل وخرجتان از دست تان در رفته است، این شرایط چیزی به غیر از ورشکستی شما به دنبال نخواهد داشت و هرچه زودتر صرفه جویی را جایگزین ولخرجی کنید. زندگی عاشقانه ای ندارید و از همسر یا عشق زندگی تان مهر و محبتی که انتظار دارید را دریافت نمی کنید، نگران نباشید چرا که در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد و در آینده ای نزدیک دوباره محبت میان عشق زندگی تان و شما شکوفا خواهد شد. اصلاً حواس تان به گذر زمان نیست و اهمیتی به وقت و ساعت نمی دهید، این رویه باعث شده تا همیشه از زمان عقب باشید. برای اینکه عنان زمان را در اختیار بگیرید، از زمان بندی کمک بگیرید و کارها را اولویت بندی کنید.

اهل ورزش هستید و امروز روز شما است چرا که فرصت کافی برای ورزش و تفریح پیدا خواهید کرد. امروز میان شما و همسر یا عشق زندگی تان مشاجره ای در خواهد گرفت، به احتمال زیاد این مشاجره ریشه اقتصادی دارد و اجازه ندهید رابطه شما و عشق زندگی تان بر سر پول و مال جهان خراب گردد. کارهای عقب افتاده زیادی در منزل دارید و امروز فرصت خوبی پیدا می گردد تا این کارها را انجام دهید. اوقات فراغتی که امروز دارید را برای دور شدن از شلوغی ها و نگرانی های زندگی به فال نیک بگیرید و با انجام کارهای مذهبی یا مراقبه، اعصاب و روان خود را آرام کنید.

کسی در طول زندگی اش تا به امروز از شما حرف بد یا دشنامی نشنیده است و رفتار مودبانه شما با دیگران امروز مورد توجه اطرافیان قرار خواهد گرفت و بابت این رفتار حسابی از شما تعریف و تمجید خواهند کرد. امروز قسط یا وامی که گرفته اید سررسیده است و پولی برای تأمین این قسط ندارید. بیش از حد خودتان را برای پرداخت این قسط ناراحت نکنید، چرا که جهان به آخر نرسیده و برای پرداخت قسط از بزرگ ترهای فامیل کمک بگیرید، مطمئن باشید با اعتباری که پیش آنها دارید، روی شما را زمین نخواهند انداخت و پول لازم برای پرداخت قسط و قرض ها را دریافت خواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان امروز کار بسیار پسندیده ای انجام می دهد و از این بابت حسابی شادمان خواهید شد و به او افتخار می کنید. انسان سخت کوشی هستید و بیش ازحد کار می کنید، این روحیه جسم شما را ضعیف نموده است و اگر مواظب خود نباشید، در آینده وجود نازنین تان گرفتار بیماری خواهد شد.

امروز برای شرکت در امور خیریه پیش قدم شده اید و از انجام کارهای خیر احساس خرسندی و رضایت به شما دست خواهد داد. امروز بعدازظهر، رفقا و دوستان قدیمی شما را به مهمانی دعوت نموده اند، در این مهمانی به شما حسابی خوش خواهد گذشت اما بیش از حد خودتان را خسته نکنید و به خاطر داشته باشید که فردا کارهای مهمی باید انجام دهید. اهل کمک دریافت از دیگران نیستید و همیشه کارها را یکه و تنها به پیش برده اید، این روحیه اشکالی ندارد، اما بد نیست گاهی اوقات روی کمک دیگران حساب باز کنید و برای حل مسائل بیش از حد به خودتان سخت نگیرید. کار ناشایستی انجام داده اید و همسر یا عشق زندگی تان را با این کار از خودتان رنجانده اید، اجازه ندهید این کار اسباب رنجش خاطر او را فراهم کند و در اولین فرصت دل عشق زندگی تان را بدست آورید.

مسافرتی غیر منتظره را پشت سر گذاشته اید و این مسافرت حسابی شما را خسته و کوفته نموده است. به جای فکر کردن به خستگی های مسافرت، به دستاوردی که از این مسافرت عاید شما شده فکر کنید و اجازه ندهید خاطره خوش مسافرت خراب گردد. روز بسیار خوبی به لحاظ اقتصادی در پیش رو دارید و از یکی از آشنایان که احتمالاً از بزرگ ترهای فامیل است، پول خوبی به دست شما خواهد رسید و به لطف این پول، مسائل اقتصادی تان را حل خواهید کرد. چند مدتی است که زندگی با شما سر ناسازگاری دارد و مسائل روی سر شما آوار شده اند، این قضیه حسابی شما را ناراحت و غمگین نموده است و غم و غصه تان را امروز با یکی از اعضای فامیل که سنگ شکیبا شما است، در میان بگذارید و بارتان را سبک کنید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز احتمال زیادی وجود دارد که به دام عشق گرفتار شوید و عشقی سوزان و خانمان برانداز را تجربه کنید.

مدتی است که تصمیم گرفته اید صبح ها ورزش کنید اما تا به امروز این تصمیم را عملی ننموده اید، برای ورزش کردن به خودتان سخت نگیرید و امروز مدت کمی حرکات نرمشی انجام دهید تا بدن تان آماده گردد و در روزهای آینده ورزش به فرایندی دائم در برنامه روزانه شما قرار گیرد. موقعیتی برای شراکت یا سرمایه گذاری در پیش رو دارید، اما از این سرمایه گذاری بوی توطئه و فریب کاری به مشام تان می رسد. عقل سلیم حکم می نماید پولی که با هزارویک زحمت به دست آورده اید را به راحتی در خطر نیاندازید و دور این سرمایه گذاری را خط بکشید. مدت زیادی است که با دوستان و رفقا برای گردش، بیرون از منزل نرفته اید، امروز فرصت خوبی برای تفریح با دوستان قدیمی فراهم خواهد شد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و حسابی خوش بگذرانید. امروز فردی حسابی از شما تعریف و تمجید می نماید، از این تعریف ها به خودتان مغرور نشوید و رفتاری متواضعانه در پیش بگیرید. چند روزی است که دائم میان شما و همسر یا عشق زندگی تان دعوا و مرافه ایجاد می گردد، اما امروز آتش این مشاجره ها خاکستر خواهد شد و با عشق زندگی تان آشتی می کنید.

روز بسیار خوبی را آغاز نموده اید و انرژی و نشاط فراوانی دارید، این روحیه به شما اعتماد به نفس زیادی خواهد داد و چنین روحیه ای به شما کمک می نماید هر مسئله ای را در طول روز از سر راه تان بردارید. امروز از جایی که حتی فکرش را نمی نموده اید پول خوبی به دست شما خواهد رسید و این پول هزینه های زندگی تان را پوشش می دهد، اما چیزی برای پس انداز از آن باقی نخواهد ماند. چند روزی است که وسوسه شده اید مشغول به کاری مشکوک و غیرمتعادل شوید، قبل از اینکه کاری دست خودتان بدهید این وسوسه را دور کنید. برای اینکه ثابت کنید محبت شما به همسر یا عشق زندگی تان کم نشده است، امروز برای او هدیه ای بخرید و غافلگیرش کنید. انسان خیال پردازی هستید و رویا های تان محدودیتی ندارد، این خیال ها اشکالی ندارد به شرط آنکه در راستای موفقیت شما باشند و به آنها جامه عمل بپوشانید.

امروز میان شما و یکی از آشنایان سر چیزهای معمولی و پیش پاافتاده مشاجره ای در خواهد گرفت، از قلم نیاندازید که از این مشاجره چیزی عاید شما نمی گردد و بی دلیل ذهن و اعصاب خود را برای چیزهای پیش پاافتاده ناراحت نکنید. مدتی است پولی به کسی قرض داده اید، امروز این فرد قرض اش را به شما باز پس می دهد و نگرانی های اقتصادی تان انتها می یابد. روز شلوغی را در پیش رو ندارید و فرصت فراغتی که امروز در اختیار دارید را به کارهای مورد علاقه تان اختصاص دهید و کتاب بخواهید و فیلم ببینید. اهمیت زیادی به اهل منزل می دهید و این روحیه باعث شده تا شما به فردی محبوب در میان اعضای خانواده تبدیل شوید، به همین دلیل اعضای منزل برای حل مسائل شما پیش قدم می شوند و حاضر نیستند هرگز ناراحتی تان را ببینند. امروز به صورت کاملاً اتفاقی با یکی از دوستان قدیمی روبرو می شوید و خاطره های خوش گذشته در ذهن تان زنده خواهد شد.

شرایط اقتصادی خوبی ندارید و به رغم این شرایط بد، اهل پس انداز و صرفه جویی هم نیستید، با این حساب برای اینکه در آینده تا خرخره در قرض فرو نروید، از همین امروز صرفه جویی را در پیش بگیرید و مطمئن باشید کسی از پس انداز و صرفه جویی ضرر ننموده است. امروز به اعضای خانواده قول داده اید که زمان زیادی را در کنار آنها باشید، اما فردی مزاحم تان می گردد و از شما درخواست کمک می نماید، به درخواست کمک این فرد پاسخ منفی بدهید و از قلم نیاندازید که قول داده اید اوقات فراغت امروز را در کنار خانواده سپری کنید. تصمیم مهمی را باید اتخاذ کنید و در کنار صلاح شما، صلاح دیگر اعضای خانواده نیز بسته به این تصمیم است. امروز بهترین زمان برای اتخاذ این تصمیم است، در نتیجه بادقت بیشتری فکر کنید و تصمیمی اتخاذ کنید که در دراز مدت تمام اهل منزل از آن بهره بگیرند.

روز بسیار شلوغی را در پیش رو دارید و به رغم اینکه روز را با انرژی آغاز نموده اید، فشار کاری امان شما را خواهد برید و حسابی خسته خواهید شد. همسر یا عشق زندگی تان در جریان کوشش و زحمت های شما واقع شده است و امروز از شما قدردانی می نماید و خستگی را ازتن و جان شما بیرون خواهد نمود. روز خوبی به لحاظ اقتصادی در پیش روی شما است و غمی برای پول و کسب درآمد نخواهید داشت. به رغم اینکه کارهای زیادی را انجام می دهید، کسی از اطرافیان حاضر نیست دست کمک دهنده ای به سوی شما دراز کند، از این شرایط ناراحت نشوید و قبول کنید که دیگران نیز مانند شما مسائل خاص خودشان را دارند.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: برترین ها
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7160

به "فال روزانه 01، 10، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 01، 10، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید