فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم اعلام موجودیت کرد

به گزارش راه ساری، شورای موقت مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم طی بیانیه ای از آغاز به کار این فراکسیون خبر داد.

فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم اعلام موجودیت کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، شورای موقت مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی شب گذشته اعلام موجودیت کرد. این شورا با صدور بیانیه ای خاطرنشان کرد:

اینک که مردم قهرمان در اقدامی آگاهانه مقدمه حضور نیروهای انقلابی را در عرصه تصمیم گیری های کلان کشور با فراهم کردن فرصت خدمتگذاری در مجلس یازدهم رقم زدند، ضرورت وحدت و همدلی حداکثری اقتضاء می کند که زمینه های حداکثری تعامل کنندگان منتخب مردم فراهم آید.

امروز در پی تصمیم گیری استانی کنندگان منتخب مورد حمایت شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی و جبهه پایداری انقلاب اسلامی با حضور 59 نفر از کنندگانی که جهت حضور در جلسه از سوی سایر منتخبین مأموریت یافته بودند، نشستی تشکیل شد و با مشخص هیأت رئیسه سِنی، مباحث مرتبط با فراکسیون اکثریت مجلس مطرح شد و پس از مصاحبه مقرر شد سه کارگروه محتوایی نسبت به تمشیت امور مقدماتی مربوط به این فراکسیون اقدام کنند و هم چنین با رأی گیری کتبی منتخبان حاضر در جلسه، اعضای کارگروه اجرایی انتخاب شدند و بر همین اساس مراحل تشکیل فراکسیون اکثریت دنبال خواهد شد.

در نشست روز گذشته غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، ضمن ارائه گزارش، اتمام کار شورای ائتلاف در خصوص انتخابات مجلس یازدهم را اعلام شد و تداوم فعالیت بر عهده کنندگان منتخب مردم قرار گرفت.

منتخبان مردم در مجلس یازدهم ضمن قدردانی از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، بر عهد خویش برای پایبندی و رهگیری آرمان های انقلاب و نظام اسلامی و تبعیت از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و خدمت به ملت رشید ایران پافشاری کردند.

شورای موقت مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9172

به "فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم اعلام موجودیت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم اعلام موجودیت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید