فرهاد مجیدی کدام بازیکن استقلال را تهدید کرد؟

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی کاپیتان سابق تیم استقلال که از جمله محبوب ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه است و هر از گاهی زمزمه هایی مبنی بر حضورش در کادر مدیریتی و یا کادر فنی این تیم به گوش می رسد، شب گذشته با صدور یک پیغام به برخی نکات اشاره نمود.

فرهاد مجیدی کدام بازیکن استقلال را تهدید کرد؟

مجیدی در این پیغام با لحنی تند از عوامل رسانه ای فردی صحبت می نماید که در رسانه ای خاص صحبت از حضور او به همراه کاناوارو در استقلال نموده و آنها را متهم به حاشیه سازی در این مورد می نماید و می گوید درست در روزی که امیر حسین فتحی شایعه حضورش در استقلال را تکذیب نموده و شفر هم در ایران نیست، این خبر با شیطنت خاصی منتشر می گردد.

کاپیتان سابق آبی پوشان اما خطابش با لحن تند تری نسبت به یکی از بازیکنان قدیمی این تیم است. مجیدی از ذکر نام این بازیکن خوددری می نماید اما کدهایی می دهد که تا حدودی قابل شناسایی باشد؛ بازیکنی که داخل زمین از کورس های سرعتی جا می ماند اما بیرون از زمین در انجام دسیسه سرعت خاصی دارد... بازیکنی که باعث جدایی دو بازیکن کلیدی و مهم از این تیم گردیده و سفارش جذب یک بازیکن مصدوم به جای این بازیکنان کلیدی را می دهد.

مجیدی در بخش بعدی پیغامش رسما تهدید به افشاگری علیه جریانات حاشیه ساز داخل تیم استقلال به خصوص بازیکن مورد نظرش نموده و می گوید: اگر این شیطینتها ادامه یابد دفعه بعد با جزییات بیشتری در باره آن صحبت می کنم.

کاپیتان پیشین استقلال در این پیغام تاکید می نماید؛ وحشت این افراد از بازگشت فردی مثل من بابت برچیده شدن بساط و رفتارهای موذیانه و منفعت طلبانه شان است.

وی در بخش پایانی با هوادارن استقلال صحبت نموده و به تکرار یک وعده قدیمی بسنده می نماید. مجیدی می گوید؛ خاتمه روزی به استقلال باز خواهم گشت و به یاری طرفداران تیمی ایده آل خواهیم ساخت. اما در حال حاضر تیم به آرامش احتیاج دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 169

به "فرهاد مجیدی کدام بازیکن استقلال را تهدید کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی کدام بازیکن استقلال را تهدید کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید