فشار زیادی برابرپرسپولیس متحمل شدیم، شاید فارسی حرف زدنم خوب نیست

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، افشین قطبی عصر امروز پس از پیروزی تیمش در پرسپولیس تهران در نشست خبری خاتمه بازی اظهار کرد: بابت کسب این پیروزی ارزشمند به طرفداران و بازیکنان فولاد تبریک می گویم.

فشار زیادی برابرپرسپولیس متحمل شدیم، شاید فارسی حرف زدنم خوب نیست

وی اضافه نمود: بازیکنان فولاد در این بازی وظایف خود را به درستی انجام دادند در حالی که این بازی بسیار سخت بود و وقتی با دو گل جلو افتادیم فشار بازی بیشتر هم شد.

قطبی در خصوص اینکه با گفتن این جمله که فولاد خوزستان فرزند دوم من است آیا به طرفداران فولاد بی احترامی ننموده است، بیان نمود: شاید فارسی حرف زدن من به اندازه کافی خوب نیست که منظور خودم را به صورت کامل بیان کنم. من در خصوص این صحبت کردم که فردی که دو فرزند دارد عاشق هر دوی آنهاست.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: من با بیان این جمله خواستم به باشگاه و طرفدارانی که با آنها کار نموده ام احترام گذاشته باشم. من با این تفکر بزرگ شده ام که به تیمهایی که با آنها کار نموده ام و تیم حریف احترام بگذارم.

وی با اشاره به اینکه برای موفقیت فولاد خوزستان روزی 16 تا 20 ساعت کار می کنم، توضیح داد: بعضی مواقع فکر می کنیم حرف ها مهم هستند ولی در واقعیت این عملنمودها هستند که از اهمیت فوق العاده ای برخوردارند. عملکرد من نشان می دهم عاشق فولاد هستم و به کارم با این تیم اعتقاد دارم.

قطبی حرفهایش را اینگونه ادامه داد: من در اهواز کوشش می کنم که فرهنگ و فوتبال باشگاه فولاد خوزستان را ارتقا دهم و بازیکنانی در سطح ملی پرورش دهم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص ارزیابی خود از مدت فعالیتش در فولاد خوزستان نیز گفت: آنچه من می بینم این است که بازیکنان و اعضای کادر فنی برای موفقیت کوشش می نمایند. فولاد تا اینجای کار امتیازات زیادی عقب افتاده است ولی کوشش خود را انجام می دهیم تا بازی های بهتری ارائه دهیم و نتایج قابل قبولی بگیریم.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1340

به "فشار زیادی برابرپرسپولیس متحمل شدیم، شاید فارسی حرف زدنم خوب نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار زیادی برابرپرسپولیس متحمل شدیم، شاید فارسی حرف زدنم خوب نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید