فیلم مانور زلزله خود را از طریق شاد سازمان دانش آموزی به دبیرخانه ارسال کنید

به گزارش راه ساری، تهران (پانا) - مانور سراسری زلزله و ایمنی در منازل ویژه دانش آموزان و اعضای خانواده آنان فردا 8 آذرماه برگزار می شود؛ دانش آموزان می توانند از پناهگیری و خروج اضطراری در منزل فیلم تهیه و از طریق شبکه شاد سازمان دانش آموزی مناطق و شهرستان ها به دبیرخانه مانور ارسال کنند.

فیلم مانور زلزله خود را از طریق شاد سازمان دانش آموزی به دبیرخانه ارسال کنید

ویژه برنامه مانور زلزله همراه با اعلام آژیر خطر فردا شنبه 8 آذرماه از ساعت 9.30 تا 10 صبح از رادیو سراسری و شبکه شاد پخش می شود.

دانش آموزان با مطالعه دقیق راهنمای اجرای مانور که در سامانه ارتباطی پیشتازان (ساپ) به آدرس [email protected] قابل دریافت است صبح فردا شنبه 8 آذر ماه در منزل حضور داشته و از طریق رادیو سراسری آماده شنیدن آژیر مانور باشند. به محض شنیدن صدای آژیر نسبت به اجرای راهنمای مربوطه یعنی پناهگیری و خروج اضطراری در منزل اقدام و از این عملیات خود فیلم تهیه کنند و با حجم حداکثر 10 مگابایت تا تاریخ 13 آذرماه از طریق شبکه شاد سازمان دانش آموزی مناطق و شهرستان ها به دبیرخانه مانور ارسال کنند.

مدارس شهرستا ن ها و مناطقی که از لحاظ شرایط کرونایی در شرایط زرد هستند و دانش آموزان در مدرسه حضور می یابند می توانند طبق دستورالعمل سال گذشته نسبت به اجرای آن در سطح مدرسه اقدام و فیلم اجرای مانور را ارسال کنند.

گفتنی است؛ به 3 اثر برتر هر رشته جوایز ارزنده ای از سوی برگزارکنندگان این مانور اهدا می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 12925

به "فیلم مانور زلزله خود را از طریق شاد سازمان دانش آموزی به دبیرخانه ارسال کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم مانور زلزله خود را از طریق شاد سازمان دانش آموزی به دبیرخانه ارسال کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید