فیلم متلک جناب خان به بادشکم بایدن ، همه روده بر شدند

به گزارش راه ساری، خبرنگاران: جناب خان در برنامه خندوانه درباره ماجرای باد شکم جو بایدن در دیدار با همسر شاهزاده چارلز شوخی کرد.

فیلم متلک جناب خان به بادشکم بایدن ، همه روده بر شدند

باد شکم جو بایدن دردسر ساز شد. باد شکم جو بایدن در جریان دیدار با کامیلا همسر شاهزاده چارلز بود. باد شکم جو بایدن طولانی و بلند بود. خبر باد شکم جو بایدن در این مراسم حقیقت دارد. باد شکم جو بایدن همه را شوکه کرد.

به گزارش خبرنگاران، شوخی جناب خان درباره تمرین آزادسازی عضلانی بایدن همه را به خنده انداخت. در قسمت نو خندوانه ، مهمان برنامه درباره آزادسازی عضلانی صحبت می کرد، جناب خان هم این مسئله را به باد شکم بایدن ربط داد.

فیلم در رفتن باد شکم جوبایدن جنجالی شد / رسانه های دنیا بازتاب دادند

روزنامه دیلی میل بریتانیا به نقل از یک منبع آگاه نوشت جو بایدن در جریان دیدار با کامیلا همسر شاهزاده چارلز در حاشیه اجلاس تغییرات اقلیمی در گلاسکو، باد شکم اش را رها کرد. به گفته این منبع، باد شکم بایدن طولانی و بلند بود و نادیده گرفتن آن غیرممکن بود

در جریان دیدار با کامیلا همسر شاهزاده چارلز در حاشیه اجلاس تغییرات اقلیمی در گلاسکوی اسکاتلند جو بایدن نتوانست باد شکم خود را کنترل کند.

به گزارش دیلی میل، یک منبع در این راستا گفت که باد معده بایدن طولانی و بلند بود و نادیده گرفتن آن غیرممکن بود.

بایدن و کامیلا در حال صحبت بودند که کامیلا از شنیدن صدای باد معده بایدن ناگهان شوکه شد. افتضاح نو بایدن در حالی رخ می دهد که پیش از این فیلم و عکسی از او در اجلاس گلاسکو منتشر شد که در حال چرت زدن بود.

منبع: رکنا
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14414

به "فیلم متلک جناب خان به بادشکم بایدن ، همه روده بر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم متلک جناب خان به بادشکم بایدن ، همه روده بر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید