قالیباف پای نجفی را دوباره به دادگاه باز کرد

به گزارش راه ساری، وکیل محمد علی نجفی گفت: جلسه دادگاه محمدعلی نجفی درخصوص شکایت الیاس قالیباف از وی صبح فردا برگزار می شود.

قالیباف پای نجفی را دوباره به دادگاه باز کرد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حمیدرضا گودرزی وکیل محمد علی نجفی، درباره جلسه دادگاه صبح فردا موکل خود اظهار کرد: صبح فردا جلسه رسیدگی به پرونده محمدعلی نجفی درخصوص شکایت الیاس قالیباف در شعبه 1059 مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت برگزار می شود.

وکیل نجفی درباره موضوع این شکایت گفت: این پرونده درباره موضوعی است که در زمان شهردار بودن آقای نجفی به وقوع پیوسته، در آن زمان حراست منطقه 2 گزارشی را درباره تخلفات شرکت شمس الشموس که متعلق به آقای الیاس قالیباف بوده را به شهردار منطقه می دهد و وی هم موضوع را به آقای نجفی به عنوان شهردار تهران ارجاع می دهد.

وی افزود: آقای نجفی بنابر وظیفه ای که داشتند نامه را به دادستان تهران می فرستند و در نامه درباره جرایم احتمالی صحبت می کنند و هیچ نامی از آقای قالیباف هم به میان آورده نمی شود، بر همین اساس اعلام عنوان اتهامی افترا برای موکل من صحیح نیست.

گودرزی شرح داد: مسئولان اجرایی کشور موظف هستند تا جرایم را به دادستان تهران ارجاع دهند، به همین دلیل کاری که آقای نجفی انجام داده به هیچ وجه جرم نبوده و باید دید که در جلسه دادگاه فردا چه موضوعاتی مطرح می شود.

مجله ابوذریون: مجله خبری و تحلیلی

مجله عکس: آشنایی با هنر عکاسی و تصویربرداری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9200

به "قالیباف پای نجفی را دوباره به دادگاه باز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف پای نجفی را دوباره به دادگاه باز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید