قلعه نویی: آن چیزی که نفت مسجدسلیمان مقابل ما بازی کرد فوتبال نبود!، روز مرگ من است که تیمم تحت هر شرایطی بخواهد ببرد

به گزارش راه ساری، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان از سنگربان تیم نفت مسجدسلیمان به عنوان یک سوپرمن یاد کرد.

قلعه نویی: آن چیزی که نفت مسجدسلیمان مقابل ما بازی کرد فوتبال نبود!، روز مرگ من است که تیمم تحت هر شرایطی بخواهد ببرد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از اصفهان، امیر قلعه نویی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپاهان ضمن بیان این مطلب گفت: در نیمه اول بازی زیاد خوبی را شاهد نبودیم و یک موقعیت داشتیم. در نیمه دوم اما فوتبال خوبی را بازی کردیم و موقیعت های زیادی خلق کردیم. امروز سوپرمنی به نام سوشا مکانی درون دروازه نفت بود. این هم از شانس ماست که دروازه بان مقابل ما دروازه بان هفته می شود و هفته بعد طور دیگری.

وی با تشکر از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: امروز برد حق ما بود. نه تنها این بازی، بلکه در دیدار قبلی نیز حق مان پیروزی بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان شرح داد: من فقط یک گله دارم. از فیفا می خواهم کلمه فیرپلی را بردارد، چون اینجا یک معنای دیگری دارد! تا می گفتند یک، یک نفر از تیم آنها روی زمین می افتاد، تا دو می گفتند دو نفر و تا سه، سه نفر روی زمین می افتادند! این اسمش فوتبال نبود. از سوشا مکانی به خاطر عملکردش تشکر می کنم، اما از فیفا می خواهیم فیرپلی را معنا کند. تا حرف می زنیم، به بودجه تیم شان ارتباط می دهند. این مسئله چه ربطی به بودجه باشگاه دارد؟! از مهدی تاج می خواهم به فیفا نامه بزند تا تکلیف این کلمه را مشخص کنند.

قلعه نویی در واکنش به طرح این موضوع که سپاهان در خط حمله مشکل دارد، شرح داد: زمانی باید به عنوان مربی ناراحت باشم که تیمم موقعیت گل نداشته باشد. ما هم بازی مالکانه انجام دادیم و هم موقعیت گل ایجاد کردیم.

وی در واکنش به صحبت های مدیررسانه ای تیم نفت مبنی بر فحاشی تماشاگران سپاهان علیه این تیم گفت: اگر خدای ناکرده اتفاقی بیفتد، آن را محکوم می کنیم، چون در فرهنگ تماشاگران سپاهان چنین چیزی وجود ندارد، اما طرفدار به ورزشگاه می آید که فوتبال ببیند، نه اینکه با هر اتفاقی جریان بازی متوقف شود و حوصله تماشاگر سر برود. تا می گفتند یک، یکی از بازیکنان نفت روی زمین می افتاد، تا می گفتند دو، دو نفر تا می گفتند سه، سه نفر روی زمین بودند. این مسئله برای من قابل هضم نیست.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: من در تمام تیم ها مربیگری کرده ام، از تیم پایین جدول گرفته تا تیم ملی و خدا را شکر آمار گلزنی تیم هایم همیشه بالا بوده است. روز مرگ من است که تیمم تحت هر شرایطی بخواهد ببرد. یک زمانی هست که لایه های دفاعی دارید، اما این مدل بازی کردن درست نیست. بهتر است کلمه فیرپلی را جمع کنند یا کلاسی برای مربیان گذاشته تا فیرپلی را معنا کنند.

ادامه دارد ...

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5248

به "قلعه نویی: آن چیزی که نفت مسجدسلیمان مقابل ما بازی کرد فوتبال نبود!، روز مرگ من است که تیمم تحت هر شرایطی بخواهد ببرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: آن چیزی که نفت مسجدسلیمان مقابل ما بازی کرد فوتبال نبود!، روز مرگ من است که تیمم تحت هر شرایطی بخواهد ببرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید