مدیربرنامه های اشکرینیار: رئال مادرید میلان را می خواهد

به گزارش راه ساری، مدیربرنامه های مدافع میانی اسلوونیایی تیم اینتر مدعی شد که رئال مادرید نام این بازیکن را در فهرست مهره های موردنظرش برای فصل آینده قرار داده است.

مدیربرنامه های اشکرینیار: رئال مادرید میلان را می خواهد

به گزارش خبرنگاران، میتات هالیس، مدیر برنامه های میلان اشکرینیار مدعی شد که باشگاه رئال مادرید میخواهد این بازیکن 24 ساله را در بازار نقل وانتقالات تابستانی پایان فصل به خدمت بگیرد، اما علاوه بر کهکشانی ها باشگاه بارسلونا هم به خرید او تمایل نشان داده است.

هالیس یکی از شرکای تجاری آژانس نقل وانتقال بازیکنان استار اند فرندز است که امور حقوقی مربوط به میلان اشکرینیار را برعهده داد. او در گفت و گو با نشریه آس مدعی شد که چندین باشگاه بزرگ نسبت به خرید اشکرینیار ابراز تمایل نموده اند.

وی گفت: رئال مادرید میخواهد میلان را به خدمت بگیرد، همین طور بارسلونا. هر تیمی که بتواند اینتر را به فروش او متقاعد کند، تابستان سال جاری می تواند میلان را بخرد. اشکرینیار یک بازیکن حرفه ای است. اگر رئال مادرید او را می خواهد می تواند دست به کار گردد، هرچند مدیران برنامه دیگری هستند که بازیکنان را هر جایی که خودشان دوست داشته باشند، می برند.

به دنبال انتشار گزارشی در نشریه اکیپ، تردیدهایی در خصوص ماندن رافائل واران، مدافع میانی فرانسوی رئال مادرید در این تیم به وجود آمده است و از این رو کوشش رئال مادرید برای خرید مدافعان میانی جدید از جمله اشکرینیار درو از ذهن نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1936

به "مدیربرنامه های اشکرینیار: رئال مادرید میلان را می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیربرنامه های اشکرینیار: رئال مادرید میلان را می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید