مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان: بازیکنان روحیه جنگندگی شان را حفظ کرده اند ، توانایی پیروزی مقابل تراکتور وجود دارد

به گزارش راه ساری، مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان برای شاگردان جواد نکونام در هفته پایانی لیگ برتر آرزوی موفقیت کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان: بازیکنان روحیه جنگندگی شان را حفظ کرده اند ، توانایی پیروزی مقابل تراکتور وجود دارد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: ما از عملکرد تیم رضایت داریم، چراکه با وجود همه روزهای سخت و نفس گیری که داشت، کلیه اعضای کادر فنی و بازیکنان تا هفته آخر روحیه جنگندگی را حفظ کرده اند و در کورس کسب سهمیه باقی مانده اند.

محمدی در ادامه با بیان اینکه هماهنگی بسیار خوبی در مجموعه تیم وجود دارد، افزود: فولاد طی این فصل فوتبال خوبی به نمایش گذاشته و انشاالله این بار نیز با بُرد مقابل تراکتورسازی تبریز کسب سهمیه کرده و دل همه مردم استان خوزستان و بویژه هواداران را شاد خواهد کرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان در ادامه گفت: فولادی ها از نظر فنی توانایی کسب پیروزی در این بازی را دارند. از آنها انتظار دارم که با دقت و تمرکز کامل آخرین گام خود را بردارند. فولاد خوزستان تیم مقتدر و هماهنگی است و امیدوارم با حفظ شرایط مطلوب، بتوانیم هواداران را با کسب سهمیه آسیا راضی سازیم.

علی محمدی با تاکید بر اینکه به توانایی های کادرفنی و تک تک بازیکنان ایمان دارد، گفت: مطمئن هستم با روحیه خوب و توانایی هایی که از شما سراغ دارم، قطعا در این میدان سرافراز خواهید بود و روز پنجشنبه مزد تمام تلاش هایتان و آنچه شایسته اش هستید را خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11201

به "مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان: بازیکنان روحیه جنگندگی شان را حفظ کرده اند ، توانایی پیروزی مقابل تراکتور وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان: بازیکنان روحیه جنگندگی شان را حفظ کرده اند ، توانایی پیروزی مقابل تراکتور وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید