مشارکت کره جنوبی در برنامه یاری های بشردوستانه سازمان ملل دو برابر می گردد

به گزارش راه ساری، کره جنوبی گفت در چارچوب کوشش ها برای یاری به کشور های آسیب پذیر در مبارزه با همه گیری جهانی کرونا، مشارکت خود را در یاری های بشردوستانه سازمان ملل افزایش خواهد داد.

مشارکت کره جنوبی در برنامه یاری های بشردوستانه سازمان ملل دو برابر می گردد

به گزارش به نقل از خبرگزاری فرانسه، کره جنوبی گفت میخواهد مشارکت های خود را در برنامه خدمات هوایی یاری بشردوستانه سازمان ملل متحد به دو برابر افزایش دهد و در مدت سه سال این یاری ها را به پنج میلیون دلار برساند.

وزارت امور خارجه کره جنوبی گفت در چارچوب کوشش ها برای یاری به کشور های آسیب پذیر در مبارزه با همه گیری دنیای کرونا ویروس جدید، مشارکت خود را در یاری های بشردوستانه سازمان ملل افزایش خواهد داد.

کانگ کیونگ-وا، وزیر امور خارجه کره جنوبی، در تبادل نظری تلفنی با دیوید بیزلی، مدیر اجرایی برنامه دنیای غذا درباره همکاری در زمینه مبارزه با کووید-19، طرح گسترش مشارکت های سئول را برای وی تشریح کرد.

خدمات هوایی یاری بشردوستانه سازمان ملل که برنامه دنیای غذا آن را مدیریت می نماید، خدمات حمل و نقل مسافر و هزینه باربری برای مناطق بحران زده ارائه می نماید.

کره جنوبی بین سال 2017 تا 2019 دو میلیون و 500 هزار دلار در خدمات هوایی یاری های بشردوستانه سازمان ملل متحد مشارکت نموده است و میخواهد برای دوره 2020 تا 2022 مبلغ پنج میلیون دلار مشارکت کند.

کانگ در این تبادل نظر گفت به رغم پیشرفت های به دست آمده در مبارزه کره جنوبی با همه گیری، کشور هوشیاری خود را حفظ نموده است. وی همچنین از برنامه دنیای غذا در توزیع موثر کوشش های بشردوستانه به رغم چالش هایی مانند بسته شدن مرز ها که برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اعمال شده است، استقبال کرد.

وزارت امور خارجه کره جنوبی گفت بیزلی نیز با سپاسگزاری از حمایت کره جنوبی در فعالیت های برنامه دنیای غذا، از جامعه دنیای غذا خواست همکاری برای مبارزه با بحران سلامتی دنیای را افزایش دهد.

به گفته مقامات برنامه دنیای غذا، در صورتی که دنیا هر چه سریع تر به مقابله با همه گیری دنیای اقدام نکند، نزدیک به 256 میلیون نفر در 36 کشور ممکن است تا انتها سال با بحران غذایی روبرو شوند.

تور پاریس: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

تور ونیز: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8862

به "مشارکت کره جنوبی در برنامه یاری های بشردوستانه سازمان ملل دو برابر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت کره جنوبی در برنامه یاری های بشردوستانه سازمان ملل دو برابر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید