مقابل استقلال عمدا پنالتی ندادم، تهمتی که به ما زدند درست نبود

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، حنیف عمران زاده مدافع پیشین تیم های پاس، استقلال، خونه به خونه، صبای قم و ابومسلم مشهد در گفتگوی زنده با رسانه ملی صحبت هایی را عنوان نمود که توضیح آن را در زیر می خوانید.

مقابل استقلال عمدا پنالتی ندادم، تهمتی که به ما زدند درست نبود

شکایت از استقلال؛

از باشگاه استقلال شکایتی نکردم. اگر بگویم چه اتفاقی افتاده خنده تان می گیرد. سال قبل به من گفتند بیا توافق کنیم. به همه چک دادند، الا من.

آقای نصرالله عبداللهی که چک ها را می داد گفت چک بقیه پاس نشده است. به من گفتند زود پولت را می دهیم بنده هم 600 میلیون تخفیف دادم بدون اینکه یک ریال به من پول بدهند.

وی با اعلام اینکه در حقش بی معرفتی شده است، شرح داد: یک روز در باشگاه گفتم پولم را نمی دهید؟ به من گفتند شما توافق کردی و امضا کردی که پولت را گرفته ای. رفتم سازمان لیگ به من گفتند شما پولت را گرفته اید. مدیران باشگاه استقلال بندی در نامه گذاشته بودند که طبق آن من پول نقد گرفته ام در حالی که یک ریال هم به من ندادند. فقط می خواستند مجوز حرفه ای بگیرند.

جدایی از آموزشگاه؛

عمران زاده درباره جدایی جنجالی خودش و نوازی از آموزشگاه استقلال و تیم جوانان این باشگاه گفت: لیست 28 نفره دادیم ولی به ما گفتند شما لیست 20 نفره بدهید. نوازی هم این موضوع را قبول نکرد.

یک روز رفتم سر تمرین دیدم چندبازیکن تیم لباس عوض نمی نمایند. گفتم چه شده؟ گفتند دستور داده اند لباس عوض نکنیم. گفتم لخت شوید. بعد به نوازی زنگ زدم که ایشان گفت من را داخل آموزشگاه راه نمی دهند. مدیرعامل گفته بود که او را راه ندهید. من هم رفتم بیرون که بعد بنده را هم راه ندادند.

فتحی آمده رزومه جمع کند و برود

روزی که نوازی را به آموزشگاه راه ندادند من فهمیدم فتحی استقلال نیست. آقای فتحی شما به استقلال آمده ای رزومه جمع کنی و بروی.

انتخاب 8 بازیکن توسط مدیر آموزشگاه دخالت نیست؟ البته من با آقای محمد مومنی مسئله ای ندارم. ولی به نظر من اینجا اسمش آموزشگاه سفارشی است نه آموزشگاه استقلال.

عمران زاده در پاسخ به این سوال که فی برای حضور بازیکنان چقدر بود جواب داد: ما اصلا بحث اقتصادی نکردیم، آقای علیرضا اکبرپور که مصاحبه کردی و در خصوص پول حرف زدی، شاید در زمان شما از این اتفاقات پولی می افتاد در زمان ما از این کارها نشده است.

قراری که با نوازی گذاشتیم؛

عمران زاده با گلایه از برخی ها که گفتند آنها می خواستند از بازیکنان پول بگیرند گفت: وقتی ما این اتفاقات را دیدیم با نوازی قرار گذاشتیم تیم را ببندیم و بعد استعفا بدهیم.

برای ما حرف در آوردند که اینها پول دریافتد ولی وقتی خطیر از آقایان سوال کرد که آیا واقعا خودتان دیده اید که مربیان جوانان پول گرفته اند، بعد هم در جواب گفتند نه، ما هم شنیده ایم که پول گرفته اند. حتی معاون باشگاه خودش گفته بود اگر مدرکی از پول دریافت اینها دارید ابتدا بیاورید روی میز من بگذارید.

فتحی رو راست نیست؛

وی درباره سبک و سیاق مدیریت فتحی گفت: او رور راست نیست. کجای جهان یک تیم 15 بازیکنش می روند؟

در پرسپولیس سروش را نخواستند، آن هم زمانی که بازیکنانشان را گرفته بودند. سپاهان یک یا دو بازیکنش رفت، ذوب آهن هم همینطور. اما استقلال اول بازیکنانش را رها کرد و بعد به فکر بازیکن دریافت افتاد.

شک نکنید بازیکنانی که رفتند از استقلال شکایت می نمایند. من در استقلال صداقت ندیدم. تا حالا هم چنین مدیریتی در این باشگاه ندیده ام. یک سال من را دنبال دواندند آخرش یک میلیون ندادند که دلخوشم نمایند.

عمدا پنالتی ندادم؛

عمران زاده در ادامه با دیدن چند تصویر حرف های جالبی زد. او ابتدا درباره صحنه پنالتی مشکوکش مقابل استقلال در زمان حضور در صبا گفت: خدا شاهد است عمدی پنالتی نکردم.

وی با دیدن تصویری از رحمتی و سوال در باره رابطه اش با او گفت: با رحمتی حرف زدم سوء تفاهمات رفع شد.

به دلیل کهولت سن از استقلال رفتم!

حنیف افزود: من بعدها نامه ای در باشگاه دیدم که منصوریان بنده را به خاطر کهولت سن رد نموده بود. بعد جپاروف 36 ساله را به استقلال آوردند.

عمران زاده بعد از دیدن تصویر درگیری اش با سوشا مکانی در دربی گفت: او به هوادران استقلال توهین کرد و حقش بود.

عمران زاده با دیدن تصویری از فرزاد حاتمی گفت: یک بار سر تمرین با او لاستیک را از روی فنس می انداختیم که آقای قلعه نویی دید و کلی شاکی شد.

عمران زاده با دیدن تصویری از اشک هایش در کنار محمد نوازی هم گفت: این عکس مربوط به آن دربی که ثانیه های آخر بازی گل خوردیم و واقعا ناراحت شدم.

آرزویم موفقیت استقلال است؛

وی درباره شانس استقلال برای موفقیت در لیگ برتر و آسیا گفت: آرزوی من موفقیت استقلال است ولی کدام ابراز را به استراماچونی داده اند؟ چه کسی می خواهد این تیم را آرام کند. استقلال یک بزرگتر مثل سیدجلال حسینی ندارد. امیدوارم این تیم سهمیه بگیرد. البته آرزوی من قهرمانی استقلال است.

به ما تهمت زدند؛

عمران زاده حرف های خود را اینطور به انتها رساند: آقای حسن زاده در آموزشگاه از من ناراحت شد. ولی تهمت هایی که به ما زدند درست نبود.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3964

به "مقابل استقلال عمدا پنالتی ندادم، تهمتی که به ما زدند درست نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقابل استقلال عمدا پنالتی ندادم، تهمتی که به ما زدند درست نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید