مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟

به گزارش راه ساری، در چنین شرایطی اگر تراکتورسازی یکی از این دو بازیکن را هم به خدمت بگیرد، یک مهاجم خارجی نیز جذب خواهد نمود. ضمن اینکه اگر گوچی و طارمی به هر دلیلی به تبریز نروند، جذب دو مهاجم خارجی در دستور کار باشگاه تراکتورسازی قرار می گیرد.

مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟

از این رو آنها از لیگ برتر مهاجم خاصی را مد نظر ندارند و گفته می گردد رضا قوچان نژاد و مهدی طارمی گزینه های ایرانی سرخپوشان تبریزی برای تقویت خط حمله هستند.

استوکس و اروین اما در نیمه راه تراکتورسازی را ترک کردند و اگرچه هنوز قراردادشان فسخ نشده و کار به شکایت به فیفا هم کشیده اما بعید است که آنها دیگر به تراکتورسازی برگردند و از این رو مسوولان باشگاه تبریزی به دنبال جذب یک یا دو مهاجم سرشناس هستند.

زنوزی که در ابتدای فصل اعلام نموده بود خارجی هایی به ایران می آورد که فوتبال ایران تابه حال به خودش ندیده حالا باز هم امیدوار است بتواند در پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل مهاجمان خارجی خوبی مثل استوکس و اروین پیدا کند و با آنها قرارداد ببندد.

تراکتورسازی در حال حاضر فقط محمدرضا آزادی جوان را به عنوان مهاجم تخصصی در اختیار دارد و احتیاج به جذب دو مهاجم دارد. وقتی به این موضوع نگاه می کنیم که از زمان جدایی استوکس و اروین تراکتورسازی در 3 مسابقه به میدان رفته و فقط دو گل زده و این آمار را با گل های زده این تیم در زمان حضور دو بازیکن بریتانیایی مقایسه می کنیم، می بینیم که احتیاج مبرم مهاجم گلزن و سطح بالا در تراکتورسازی وجود دارد.

منبع مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟

انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14444

به "مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید