مقایسه مهاجم ایران و ایتالیا، کاره را: آزمون از بلوتی هم بهتر است

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، در حالی که بحث انتقال سردار آزمون به تیم ناپولی ایتالیا همچنان در جریان است، رادیو ناپولی به همین بهانه گفتگویی با ماسیمو کاره را سرمربی ایتالیایی تیم آاِک آتن داشته است.

مقایسه مهاجم ایران و ایتالیا، کاره را: آزمون از بلوتی هم بهتر است

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

کاره را که در فوتبال روسیه و مقابل آزمون هم سابقه مربیگری دارد، ضمن تمجید از این مهاجم ایران او را آماده حضور در فوتبال ایتالیا دانست.

این مربی ایتالیایی گفت: از نظر من آزمون آماده بازی در فوتبال ایتالیا است. او یک مهاجم سرعتی است با قدرت بالای سرزنی. از نظر تکنیکی مهاجم خوبی است که هم گل می زند و هم پاس گل می دهد. عملکرد آزمون مرا تحت تاثیر قرار داده است.

کاره را در پاسخ به این سئوال که آیا آزمون شبیه به آندره آ بلوتی مهاجم تیم ملی ایتالیا و تیم تورینو است؟ ادامه داد: آزمون زیاد می دود و زیاد کار پِرس را انجام می دهد اما از نظر تکنیکی چیزهایی بیشتر از بلوتی دارد.

این مربی ایتالیایی همچنین بر لزوم برگزاری ادامه مسابقات سری آ ایتالیا تاکید نمود و گفت که هنوز فرصت زیادی از دست نرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8779

به "مقایسه مهاجم ایران و ایتالیا، کاره را: آزمون از بلوتی هم بهتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه مهاجم ایران و ایتالیا، کاره را: آزمون از بلوتی هم بهتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید