نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد

به گزارش راه ساری، خبرنگاران/یزد نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های یزد، با معرفی اعضای جدید هیأت مدیریت این نهاد صنفی در این استان به صورت رسمی اعلام شد.

نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد که به صورت الکترونیک و همزمان با دیگر از استان های کشور با مشارکت پرشور اصحاب رسانه برگزار گردید.

بعد از اتمام وقت رسمی این دوره انتخابات و بر اساس اعلام رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، نتایج آرا در بخش مدیران مسئول، سهیل شریعتمداری با 62 رای و کاظم سبحان زاده با 51 رای به عنوان اعضای اصلی و سعیده سادات درخش با 35 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

در بخش خبرنگاران هم فرزاد فیضی با 65 رای، امین سامعی با 54 رای و صالح مستوفیان با 52 رای به عنوان اعضای اصلی و مسعود میرجلیلی با 43 رای و مهتاب دره شیری با 8 رای به عنوان اعضای علی البدل در این بخش معرفی گردیدند.

کاظم صادقپور نیز با اخذ 44 رأی موافق در این دوره انتخابات به عنوان عضو اصلی بخش سرپرستی روزنامه های سراسری و محمد میررحیمی بیداخوید با 22 رای به عنوان عضو علی البدل معرفی گردید.

در بخش سرپرستی خبرگزاری ها نیز فرشاد براتی با 67 رای به عنوان عضو اصلی و زهرا عابدی با 15 رای به عنوان عضو علی البدل رأی آوردند و در بخش بازرسیسمیه گلابگیران با 58 رأی و امیررضازاده فرخ با 53 رای به عنوان بازرسین اصلی و امیرعباس حیران با 28 رای به عنوان بازرس علی البدل این دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد معرفی گردیدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9804

به "نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید