نعمتی: سال جاری یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ هستیم، انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا فوق العاده بود

به گزارش راه ساری، حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم پیش روی ما واقع شده است و ان شالله در این بازی ها هم سربلند از زمین بیرون بیاییم تا در این روزهای سخت که مردم مسائل زیادی دارند، دل طرفداران مان را شاد کنیم.

نعمتی: سال جاری یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ هستیم، انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا فوق العاده بود

هافبک تیم پرسپولیس گفت: تیم ما سال جاری یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ بود و امیدوارم این فرایند ادامه دار باشد.

به گزارش فارس سیامک نعمتی درباره قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی گفت: خدا را شکر که توانستیم چهارمین قهرمانی متوالی را جشن بگیریم. این در حالی است که ما 4 هفته زودتر روی کاغذ قهرمان شدیم اما از 8 هفته قبل از انتها لیگ این قهرمانی معین بود. ما بعد از آغاز دوباره بازی ها شرایط خیلی خوبی داشتیم.

وی توضیح داد: فکر می کنم تیم ما سال جاری یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ بود و امیدوارم این فرایند ادامه دار باشد. ما برای جام حذفی برنامه داریم و به دنبال قهرمانی مجدد در این بازی ها هستیم. البته حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم پیش روی ما واقع شده است و ان شالله در این بازی ها هم سربلند از زمین بیرون بیاییم تا در این روزهای سخت که مردم مسائل زیادی دارند، دل طرفداران مان را شاد کنیم.

بازیکن پرسپولیس در مورد انتخابش به عنوان بهترین هافبک سال 2018 لیگ قهرمانان آسیا در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه داد: خب خوشبختانه اتفاق خیلی خوبی برای من رخ داد و این اتفاق خوب انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا در سال 2018 بود. واقعا اتفاق فوق العاده ای بود. این در حالی است که بازیکنان خوبی در این نظرسنجی حاضر بودند. آن سال برای من و پرسپولیس خیلی سال خوبی بود و حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم.

نعمتی اضافه کرد: دست همه کسانی که به من در این نظرسنجی رای دادند را می بوسم. از همه کسانی که در این نظرسنجی از من حمایت کردند سپاسگزارم. این افتخار و عنوان خیلی خوبی برای من بود و شادم که طرفداران پرسپولیس شاد شدند. شک ندارم طرفداران از این اتفاق خیلی شاد هستند. آنها پیغام های زیادی در این باره به من دادند و این موضوع مرا دلگرم تر کرد. از همه آنها ممنون هستم و انشالله این فرایند را در بازی های آینده باز هم تکرار کنم.

وی در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط خودش ادامه داد: با توجه به امتیازگیری تیم و از آنجایی که کادرفنی از من رضایت دارد می دانم که فرایند خیلی خوبی دارم و باز هم به پرسپولیس در ادامه راه یاری کنم. مهمترین موضوع برای همه ما موفقیت و برد پرسپولیس است تا طرفداران شاد شوند. امیدوارم فرایند خوبم را در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهم تا باز هم باعث موفقیت های پرسپولیس شوم.

بازیکن شماره 88 پرسپولیس در مورد بازی با ذوب آهن و مراسم اهدای جام قهرمانی گفت: ما این هفته بازی سختی داریم اما قرار است بعد از بازی جام قهرمانی را به ما بدهند. جای طرفداران در استادیوم خیلی خالی است. ما دوست داشتیم در کنار آنها جام قهرمانی را بالای سر ببریم و کنار هم جشن بگیریم اما به دلیل شرایط فعلی امکان این موضوع نیست. مهمترین موضوع حفظ سلامتی همه مردم است اما ان شالله در فرصتی مناسب این جشن را در کنار طرفداران بگیریم. با ادامه فرایند خوبی که داریم جشن های دیگری خواهیم داشت که امیدوارم بتوانیم در کنار طرفداران این موفقیت ها را جشن بگیریم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10942

به "نعمتی: سال جاری یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ هستیم، انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا فوق العاده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: سال جاری یکی از بهترین پرسپولیس های تاریخ هستیم، انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا فوق العاده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید