نکونام باتجربه تر عمل کند، فولاد به سهمیه می رسد

به گزارش راه ساری، خبرنگاران/خوزستان یک پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان اینکه نکونام طی هفته های آینده باید باتجربه تر عمل کند تا فولاد به سهمیه برسد، گفت: او باید بتواند از تجربیاتی که در اسپانیا و کار با کی روش در ایران اندوخته است، به خوبی استفاده کند و با حفظ آرامش خود و القای آن به تیم، باعث گردد که فولاد بهترین نتایج را در دیدارهای آینده کسب کند.

نکونام باتجربه تر عمل کند، فولاد به سهمیه می رسد

منصور ربیعه در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد فرایند فولاد طی هفته گذشته، اظهار کرد: فولاد فرایند خوبی داشته است و هنوز نیز از شانس کسب سهمیه آسیایی برخوردار است و فکر نمی کنم جای نگرانی باشد.

وی بیان نمود: فقط نمی دانم چرا فولاد بازی با تیم های پایین جدولی را خیلی راحت از دست داد و شاید به دلیل دست کم دریافت این رقبا باشد و شاید هم بازی رو به روی تیم های بالای جدول انگیزه بیشتری به آن ها می دهد. به هر حال این موضوع باید آنالیز گردد تا فولاد در دیدارهای آینده که برای رسیدن به سهمیه نیز بسیار حساس هستند، امتیازی از دست ندهد.

این پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: شاید بودن یک روانشناس در این هفته ها به بهتر شدن شرایط روحی فولاد یاری بیشتری کند. انجام چنین اقدامی در تمام تیم های جهان مرسوم است اما در ایران به نوع دیگری به این موضوع نگاه می گردد.

وی با بیان اینکه فولاد در ابتدای لیگ، در نتیجه گیری نوسان داشت و از سوی طرفداران نیز کمی تحت فشار بود، اضافه نمود: البته کم کم فرایند فولاد بهتر شد، ضمن این که کرونا و تعطیلی لیگ هم به سود شاگردان نکونام شد و حالا فولاد باید از فرصت به دست آمده برای کسب سهمیه استفاده کند.

ربیعه در ادامه نیز تاکید نمود: فولاد در بازی با نساجی خیلی راحت امتیاز از دست داد و اگر نکونام و همکارانش کمی آرامش خود را حفظ و باتجربه تر عمل می کردند، فولاد می توانست با برد، زمین را ترک کند. در مجموع نکونام طی هفته های آینده باید باتجربه تر عمل کند تا به سهمیه برسد. او باید بتواند از تجربیاتی که در اسپانیا و کار با کی روش در ایران اندوخته است، به خوبی استفاده کند و با حفظ آرامش خود و القای آن به تیم، باعث گردد که فولاد بهترین نتایج را در دیدارهای آینده کسب کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10912

به "نکونام باتجربه تر عمل کند، فولاد به سهمیه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام باتجربه تر عمل کند، فولاد به سهمیه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید