نیروهای سوریه دموکراتیک: ترکیه برای حمله گسترده آماده می گردد

به گزارش راه ساری، یکی از مسئولان نیروهای سوریه دموکراتیک از آمادگی ترکیه برای حمله گسترده به شمال و شرق سوریه اطلاع داد.

نیروهای سوریه دموکراتیک: ترکیه برای حمله گسترده آماده می گردد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه العربی پرس، یک از مسئولان نیروهای سوریه دموکراتیک در جبهه های عین عیسی واقع در حومه شمالی رقه به نام اردال کوبانی گفت، اطلاعات نشان می دهد که ترکیه در حال آماده سازی برای انجام حمله گسترده به شمال و شرق سوریه است.

وی در گفت وگو با پایگاه های خبری کُرد اضافه کرد: اشغال گران از شرایط موجود برای اشغال مناطق بیشتر استفاده نموده و غیرنظامیان را به عمد هدف قرار می دهند. مردم در دو جبهه مبارزه با ویروس کرونا و حملات ارتش اشغال گر ترکیه مقاومت می نمایند، چراکه این کشور کوشش دارد کرونا را به مناطق ما منتقل نموده و شمال و شرق سوریه را در شرایط وخیم قرار دهد.

کوبانی گفت: اطلاعاتی درباره انتقال مبتلایان به ویروس کرونا به منطقه رأس العین، تل ابیض و عفرین را در اختیار داریم. آنها همچنین کوشش می نمایند مبتلایان را به عین عیسی هم منتقل نمایند.

ترکیه با هدف مبارزه با تروریست ها تا به امروز چندین عملیات نظامی از جمله شاخه زیتون و چشمه صلح را در شمال سوریه اجرایی نموده است.

تور کیش: سفری هیجان انگیز به مروارید خلیج فارس

مجله سایه: گلچینی از بهترین های وب

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8935

به "نیروهای سوریه دموکراتیک: ترکیه برای حمله گسترده آماده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای سوریه دموکراتیک: ترکیه برای حمله گسترده آماده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید