هشدار باشگاه پرسپولیس، شماره حساب جمع آوری یاری های هواداری ارتباطی با باشگاه ندارد

به گزارش راه ساری، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای گفت شماره حساب هایی که به نام حمایت از پرسپولیس مطرح می شوند به هیچ وجه ارتباطی با باشگاه ندارند و طرفداران پولی واریز نکنند.

هشدار باشگاه پرسپولیس، شماره حساب جمع آوری یاری های هواداری ارتباطی با باشگاه ندارد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: متاسفانه مشاهده شده است برخی افراد، تحت عناوینی چون حمایت از پرسپولیس، اقدام به ایجاد تشکل یا اعلام شماره حساب برای جمع آوری یاری های هواداری نموده اند. باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن اینکه قویا هرگونه ارتباط خود با این موارد را رد می نماید، به آگاهی طرفداران عزیز می رساند چنین اقداماتی، فارغ از نیت عاملان آن، بدون هرگونه هماهنگی و اطلاع این باشگاه اجرا شده است. بر این اساس لازم است و تقاضا می گردد از مشارکت در این طرح ها و اهدای یاری تحت هر عنوانی مرتبط با پرسپولیس، جدا خودداری نمایند.

باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید می نماید؛ طرفداران عزیز پرسپولیس اخبار و اطلاعیه های رسمی باشگاه را به وسیله مراجع و مبادی رسمی اطلاع رسانی آن، دنبال نمایند. به همین دلیل، هرگونه فعالیت های رسمی در زمینه های تجاری و مالی باشگاه که به توجه و مشارکت طرفداران احتیاج داشته باشد نیز صرفا از این طریق به ویژه در سایت رسمی باشگاه، اطلاع رسانی می گردد.

بدیهی است باشگاه پرسپولیس نسبت به مواردی که خارج از چارچوب اشاره شده، در حال فعالیت هستند، هیچ گونه مسوولیت و نفعی ندارد و اتفاقا مشارکت در آن ها بر خلاف منافع، مصالح و خواست باشگاه است.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9177

به "هشدار باشگاه پرسپولیس، شماره حساب جمع آوری یاری های هواداری ارتباطی با باشگاه ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار باشگاه پرسپولیس، شماره حساب جمع آوری یاری های هواداری ارتباطی با باشگاه ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید