هلاکت 42 داعشی در عملیات سیل ویرانگر در جنوب موصل

به گزارش راه ساری، سخنگوی فرمانده کل نیرو های مسلح عراق از عملیات سیل ویرانگر در جنوب موصل و هلاکت دست کم 42 تروریست داعشی در این عملیات خبر داد.

هلاکت 42 داعشی در عملیات سیل ویرانگر در جنوب موصل

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، یحیی رسول، سخنگوی فرمانده کل نیرو های مسلح عراق از عملیات سیل ویرانگر علیه داعش در جنوب موصل خبر داد.

این عملیات در منطقه عین الجحش در جنوب شهر موصل اجرا شده است.

سخنگوی فرمانده کل نیرو های مسلح عراق با اشاره به اینکه نیرو های سرویس مبارزه با تروریسم برای دو روز پی در پی اقدام به درگیری با عناصر داعش کردند، تاکید کرد که نیرو های مبارزه با تروریسم عراق، در جریان این درگیری پیروز شدند عناصر تروریستی را به عقب نشینی و بازگشت به تونل و غار های مورد استفاده خود وادار کنند سپس به اماکن استقرار آن ها نیز حمله کردند جایی که کار به درگیری با نارنجک های دستی در داخل تونل های مذکور کشید.

سرلشکر رسول در ادامه نیز ضمن تاکید بر اینکه عملیات مذکور، هلاکت 42 عنصر تروریستی داعش از جمله فرد موسوم به براء با عنوان والی بخش دجله، معاون وی موسوم به ابومحمود، مسئول اطلاع رسانی بخش دجله موسوم به ابوسیاف، و الفاروق ابوسیناء، مسئول نظامی بخش دجله را در پی داشته، اظهار داشت که این عملیات با پشتیبانی هوایی ارتش عراق اجرا شده و در جریان آن نیز مقادیری اسلحه و مهمات متنوع و وجوه نقدی محلی و خارجی در داخل اماکن استقرار عناصر تروریستی کشف و ضبط شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13100

به "هلاکت 42 داعشی در عملیات سیل ویرانگر در جنوب موصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلاکت 42 داعشی در عملیات سیل ویرانگر در جنوب موصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید