همه باید یاری کنیم که دولت در مقابله با کرونا پیروز گردد

به گزارش راه ساری، یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نوعی عقلانیت بین جریانات سیاسی شکل گرفته است، گفت: همه باید یاری کنیم که دولت در مقابله با کرونا پیروز گردد زیرا اگر هر کدام از قوا صدمه ببینند همه نظام آسیب خواهد دید.

همه باید یاری کنیم که دولت در مقابله با کرونا پیروز گردد

علی قربانی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به نظر من علی رغم اینکه گروکشی های سیاسی بعد از کرونا هم ادامه داشته ولی در کل تا حدودی شاهد وفاق، همدلی و همبستگی بین مسئولان در برخورد با بحران کرونا بودیم. به نظر می رسد جناح های سیاسی در راستای منافع کشور به هم نزدیک شده اند و ما امیدواریم این فرایند ادامه یابد و به یک گفتمان تبدیل گردد تا جریانات سیاسی منافع ملی را بر منافع خود ترجیح دهند.

وی اضافه نمود: اگر جریانی در یکی از قوای کشور حاکم شد سایرین باید ضمن انتقاد سازنده و منصفانه به عملکرد آن در بحث منافع ملی یاری نمایند نه اینکه چوب لای چرخ آن بگذارند و سعی نمایند مثلاً دولت و مجلس را به زمین بزنند تا بگویند اینها توان لازم را نداشتند. این جریانات باید به جای اقدامات سلبی، به دنبال کارهای ایجابی باشند و جریانات سیاسی خود را اثبات نمایند و برنامه های خود را به مردم بدهند تا مردم از روی علاقه و فکر برنامه های آنها را انتخاب نمایند نه اینکه با تهمت و افترا جریان رقیب را تخریب نمایند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس تاکید نمود: در بحث کرونا، علی رغم اینکه بعضی گروکشی های سیاسی وجود داشت ولی آرامش نسبی در کشور حاکم شد، امیدواریم این فرایند در دوران پسا کرونا ادامه یابد و جریانات مختلف با رعایت انصاف و عدالت و طرح برنامه های خود به میدان بیایند و به جای تخریب دولت مستقر، برای دوران پساکرونا برنامه و ایده های خود را به مردم ارائه نمایند.

قربانی با تاکید بر اینکه هدف ما باید توسعه و پیشرفت کل کشور باشد، ادامه داد: به نظرم نوعی عقلانیت بین جریانات سیاسی شکل گرفته هرچند بعضا تندروی هایی هم اتفاق می افتد ولی همه باید یاری کنیم که دولت در مقابله با کرونا پیروز گردد و شرایط را جوری جلوه ندهیم که دولت فقط به فکر خودش است و منجر به این شویم که مردم از کلیت نظام زده شوند.

وی در سرانجام اضافه نمود: سه قوه باید با همدلی و وفاق و در نظر دریافت منافع ملی به دنبال برطرف تحریم های ظالمانه باشند. یاری به سرمایه گذاری، مدیریت درست، شایسته سالاری، شفاف سازی و تداوم برخورد با فساد از دیگر اقدامات ضروری است. ما برای کاهش تأثیر بحران کرونا بر فراوری ناخالص کشور که در تمام کشورهای دیگر هم رخ داده بیش از همه چیز احتیاج به همراهی سه قوه داریم، باید توجه داشته باشیم اگر هر کدام از قوا صدمه ببینند همه نظام آسیب خواهد دید.

آسمان تو: با ما سفر را تجربه کنید

مهسان بلاگ: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8806

به "همه باید یاری کنیم که دولت در مقابله با کرونا پیروز گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه باید یاری کنیم که دولت در مقابله با کرونا پیروز گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید