واکنش تعزیرات به افزایش ساعتی نرخ بلیت هواپیما

به گزارش راه ساری، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت که برخورد این نهاد با متخلفان و سودجویان در زمینه قیمت بلیت هواپیما یک شرط دارد.

واکنش تعزیرات به افزایش ساعتی نرخ بلیت هواپیما

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور در خصوص گرانی بلیت هواپیما گفت: متاسفانه شاهد افزایش قیمت بلیت هواپیما در سایت های فروش آن هستیم و این افزایش گاهی در فاصله یک ساعت نیز رخ می دهد.

وی ادامه داد: اما باید پرسید که این افزایش قیمت به چه دلیلی انجام می گردد و منطق این ماجرا چیست؟

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور اظهار کرد: به نظر می رسد راهکاری که به وسیله آن می توان جلوی افزایش غیرمنطقی نرخ قیمت ها را گرفت، این است که قیمت بلیت هواپیما به تمام مقصدها معین باشد.

وی اضافه نمود: چنانچه سازمان حمایت از مصرف کنندگان بر نرخ بلیت هواپیما بیشتر نظارت کند و همچنین قیمت ها به صورت معین و واضح نمایش داده و اعلام شوند، در این صورت سازمان تعزیرات با قدرت بیشتری می تواند با متخلفان و سودجویان برخورد کند.

رایگانی با اشاره به آمار بالای شکایات مردمی در حوزه افزایش قیمت بلیت هواپیما گفت: یکی از موارد شکایت این است که گاه می بینیم نرخ اعلامی بلیت با نرخ پرداختی آن توسط خریدار تفاوت زیادی دارد.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور اعلام کرد: مردم توقع دارند که بر فروش بلیت هواپیما نظارت ها بیشتر گردد و ما نیز خواستار نظارت سازمان هواپیمایی کشوری بر شرکت های هواپیمایی و فروش آنلاین بلیت هواپیما هستیم.

iraniro.ir: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7793

به "واکنش تعزیرات به افزایش ساعتی نرخ بلیت هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تعزیرات به افزایش ساعتی نرخ بلیت هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید