واکنش شهرداری تهران به انتشار یک کلیپ در فضای مجازی درباره نامگذاری کوچه ها

به گزارش راه ساری، رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران با انتشار نامه مسئولان بنیاد شهید، به انتشار یک کلیپ در فضای مجازی درباره برچسب گذاری عنوان شهید بر تابلوی نام کوچه ها واکنش نشان داد.

واکنش شهرداری تهران به انتشار یک کلیپ در فضای مجازی درباره نامگذاری کوچه ها

به گزارش ایسنا، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی در خصوص برچسب گذاری عنوان شهید بر تابلوی نام کوچه ها، غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران در حساب توییتری خود نوشت: از چند روز پیش در فضای مجازی کلیپی با هشتگ نشان ابدی دست به دست می شد که فردی (ان شاءالله با نیت خیر) در منطقه 12 تهران اقدام به برچسب گذاری عنوان مقدس شهید بر تابلوی نام کوچه ها می کرد و این گونه در ماه خون و قیام وظیفه مسئولان خاطی را رأسا انجام می داد.

واقعیت این است که عکس شهدا را می بینیم، اما عکس شهدا عمل می کنیم. چه کسانی از این پروژه که متأسفانه مدتی است شروع شده، سود می برند؟

طبق استعلام رسمی و محلی، این اسامی اصولا نام شهدا نیستند و جهت استحضار شهروندان، با تأکید شهردار تهران از تاریخ 20 مردادماه به مناطق شهرداری دستور آنالیز کلیه معابر شهر تهران و برطرف و اصلاح اشکالات احتمالی در حک نام شهدای عزیز صادر شده و تاکنون حتی کمترین مغایرت ها رصد و اصلاح شده است.

ملت ایران مدیون خون پاک شهیدان است و این کمترین خدمت ما است.

محمدی در ادامه توییتر خود نامه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 12 را که خطاب به مهندس حاتمی شهردار ناحیه 3 منطقه 12 مبنی بر اینکه شهدایی که اسم شان در کلیپ منتشر شده، در سیستم بنیاد شهید نیستند، منتشر شد.

به گزارش ایسنا، مدتی است کلیپی در فضای مجازی منتشر است، تحت عنوان اینکه در ناحیه 3 منطقه 12 دو کوچه به نام شهید نمازی و معزی وجود دارد، اما کلمه شهید از تابلوی کوچه ها حذف شده است و فردی با نصب عنوان شهید روی تابلوی کوچه ها با استفاده از برچسب، کلمه شهید را به تابلوها اضافه می نماید.

انتهای پیغام

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4936

به "واکنش شهرداری تهران به انتشار یک کلیپ در فضای مجازی درباره نامگذاری کوچه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شهرداری تهران به انتشار یک کلیپ در فضای مجازی درباره نامگذاری کوچه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید