وزارت ارتباطات شرایط اینترنت رایگان دانشجویان را شفاف کند

به گزارش راه ساری، دبیر شورای صنفی دانشجویان کلان مناطق 8 و 9 کشور در بیانیه ای نسبت به اظهارات معاون وزارت ارتباطات درخصوص رایگان بودن اینترنت دانشجویان واکنش نشان داد.

وزارت ارتباطات شرایط اینترنت رایگان دانشجویان را شفاف کند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دبیر شورای صنفی دانشجویان کلان مناطق 8 و 9 کشور در بیانیه ای نسبت به اظهارات معاون وزارت ارتباطات درخصوص رایگان بودن اینترنت دانشجویان واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است:

جهت اطلاع جامعه دانشجویان و خانواده های آن ها و همچنین وزارت ارتباطات، شورا های صنفی دانشجویان در دانشگاه ها با انتخابات دانشجویی تعیین میشوند و دبیران صنفی دانشگاه ها در کشور در ارتباط با یکدیگر میزان خدمات و کیفیت آموزش را به اشتراک میگذارند.

طبق گزارش دبیران صنفی دانشگاه های شرق کشور که به صورت مستند دریافت شده است؛ علاوه بر دروغ عظیم رایگان شدن اینترنت برای بیشتر دانشجویان که توسط دانشگاه ها و وزارت ارتباطات اعلام شده است؛ معلوم شد که بیشتر فعالیت اساتید در دانشگاه ها در پیغام رسان های تلگرام، واتساپ، اسکایپ و پیغام رسان های داخلی برگزار شده و دسترسی به مطالب و کلیپ های ان ها بدون هزینه برای دانشجو مقدور نمیباشد و رایگان شدن اموزش شعاری تبلیغاتی بیش نیست.

این حجم از اخبار کذب در رسانه های کشوری در مورد بیانات ستار هاشمی، معاون وزارت ارتباطات مبنی بر دریافت اینترنت رایگان 90 درصدی برای آموزش های مجازی؛ باید برای دانشجویان و خانواده های آن ها شفاف گردد تا این عوام فریبی انتها یابد.

شورا های صنفی دانشجویان، نمایندگان تمامی دانشجویان هستند و اجازه تضییع حقوق دانشجو را نمیدهند.

از وزارت علوم انتظار می رود با توجه به آنالیز های میدانی و تحقیقات از دانشگاه های زیرمجموعه این دروغ وزارت ارتباطات برای بار دوم را مورد مواخذه قرار دهند تا توهین به شعور دانشجو انتها یابد.

ایرانیرو: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9176

به "وزارت ارتباطات شرایط اینترنت رایگان دانشجویان را شفاف کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت ارتباطات شرایط اینترنت رایگان دانشجویان را شفاف کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید