پرسپولیس قربانی اختلافات درونی، چه کسی مقصر این شرایط صدرنشین لیگ است؟

به گزارش راه ساری، باشگاه پرسپولیس در حساس ترین روز های خود درگیر اختلافات درونی شده است.

پرسپولیس قربانی اختلافات درونی، چه کسی مقصر این شرایط صدرنشین لیگ است؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در روز هایی که مدیریت باشگاه پرسپولیس درگیر پرداخت بدهی های سنگین گذشته، فعالیت های نقل وانتقالاتی و فراهم کردن دستمزد مربیان و بازیکنان خود است، بعضی جلسات هیئت مدیره این باشگاه در غیاب محمد حسن انصاری فرد و در از یکی از رستوران های تهران برگزار می گردد. موردی که اصلاً به مذاق طرفداران پرسپولیس خوش نیامده است و آنها هم تا حد زیادی متوجه شده اند که در این باشگاه چه می گذرد.

پیش از این در خبرها داشتیم که فرد نزدیک به گابریل کالدرون لیست مازاد این مربی را به جای اینکه در اختیار افشین پیروانی یا محمدحسن انصاری فرد قرار دهد، به مهدی رسول پناه و علی رغبتی داده است و بعد از آن مدیریت باشگاه در جریان این اتفاق قرار گرفته است. به همین دلیل جلسات دیگری بین آنها برگزار شده است تا معین گردد در باشگاه پرسپولیس بعضی اعضای هیئت مدیره ارتباط نزدیکی با کالدرون و شخص نزدیک به او دارند.

نکته عجیب اینکه وزارت ورزش بعد از معرفی مهدی رسول پناه به عنوان عضو جدید و متعاقب آن رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، تصمیمی برای اضافه شدن انصاری فرد به هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اتخاذ نکرد، موردی که بهانه ای شده تا جلسات هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس دور از این باشگاه و در غیاب مدیرعامل برگزار گردد. در چنین شرایط طبیعی است گابریل کالدرون هم در عرض یک هفته حسابی علیه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مدیر این تیم حسابی تحریک شده و مصاحبه های تندی را انجام دهد.

قطعاً این اختلافات درونی در باشگاه پرسپولیس و برگزاری جلسات اعضای هیئت مدیره این باشگاه در رستوران، دودش به چشم پرسپولیس خواهد رفت و نمی توان انتظار داشت حتی در صورت بازگشت کالدرون به ایران هم شاهد اتحاد و همدلی در این این تیم باشیم. شاید بهتر باشد تصمیم گیرندگان اصلی در باشگاه پرسپولیس افرادی نباشند که یک شبه در این باشگاه پست های مهم گرفتند و نیامده می خواهند تیتر اول خبرها باشند.

abuzariyon.ir: مجله خبری و تحلیلی

animal-photo.ir: آشنایی با هنر عکاسی و تصویربرداری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7449

به "پرسپولیس قربانی اختلافات درونی، چه کسی مقصر این شرایط صدرنشین لیگ است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس قربانی اختلافات درونی، چه کسی مقصر این شرایط صدرنشین لیگ است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید