پرمخاطب ترین فیلم های فجر37 ، سینماهایی که رکورددار شدند

به گزارش راه ساری، محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به ارایه گزارشی درباره پرمخاطب ترین فیلم ها و سینماهای این دوره از جشنواره تا سرانجام روز آدینه 12 بهمن ماه پرداخت.

پرمخاطب ترین فیلم های فجر37 ، سینماهایی که رکورددار شدند

به گزارش مهر؛ محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر درباره سانس های فوق العاده سه روز ابتدایی جشنواره گفت: بر اساس آمار ثبت شده در چند سینما برای ساعت 24 چند سانس فوق العاده داشته ایم که از جمله آن ها در روز دهم در سینما کورش فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار و در سینما آزادی آشفته گی به کارگردانی فریدون جیرانی به سانس فوق العاده رسید.

وی ادامه داد: همچنین در همین روز فیلم سینمایی ماجرای نیمروز؛ رد خون به کارگردانی محمدحسین مهدویان در دو سینمای استقلال و فرهنگ به سانس فوق العاده رسید.

فرجی با اشاره به آمار روز 11 بهمن ماه گفت: در این روز و در سینما کورش 2 سانس فوق العاده برای فیلم متری شش و نیم به کارگردانی سعید روستایی ثبت شده و فیلم ماجرای نیمروز رد خون هم در سینماهای آزادی و زندگی به صورت فوق العاده روی پرده رفته است. در پردیس مگامال مسخره باز به کارگردانی همایون غنی زاده بیشترین استقبال را داشته و فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار در دو سینمای آستارا و فرهنگ به سانس فوق العاده رسید.

مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر درباره پرمخاطب ترین فیلم های روز سومین روز جشنواره یعنی آدینه 12 بهمن ماه هم گفت: روزگذشته در سینما کورش دو فیلم متری شش و نیم و مسخره باز به سانس فوق العاده رسیدند. ماجرای نیمروز؛ رد خون بازهم در دو سینمای زندگی و آزادی به سانس ویژه رسید و در پردیس آزادی علاوه بر این فیلم، سرخ پوست نیما جاویدی هم توانست در سانس ویژه روی پرده برود.

وی ادامه داد: در روز آدینه سینما جوان برای متری شش و نیم سانس فوق العاده در نظر گرفت و سینما آستارا شاهد استقبال ویژه از دو فیلم شبی که ماه کامل شد و طلا به کارگردانی پرویز شهبازی بود. در پردیس شکوفه سرخ پوست، در مگامال آشفته گی فریدون جیرانی و بنفشه آفریقایی به کارگردانی مونا زندی حقیقی و در ماندانا مسخره باز به سانس فوق العاده رسیدند.

فرجی درباره پرمخاطب ترین سینماهای سه روز نخست جشنواره هم شرح داد: پر مخاطب ترین سینماها با احتساب سانس های فوق العاده در روز 10 بهمن ماه به ترتیب سینما کورش، آزادی و فرهنگ بودند، در روز 11 بهمن به ترتیب کورش، استقلال و ماندانا رکورددار شدند و درباره روز 12 بهمن هنوز آمار کاملی نداریم چراکه سانس های فوق العاده تا نیمه شب در سینماها ادامه دارد.

مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر درباره وضعیت فروش بلیت در گیشه ها مطرح کرد: طبق اطلاع رسانی ای که پیش از این داشته ایم بیش از نود درصد بلیت ها پیش فروش شده بر همین اساس تنها در بعضی سانس های اول و آخر سینماها چند بلیت باقی مانده که در این میان تنها تعداد انگشت شماری از بلیت های سانس های دوم و سوم سینماها مانده بود. البته در پردیس ها و سینماهای درجه یک حتی همین مقدار هم باقی نمانده بود.

وی اضافه نمود: با این وجود و به دلیل علاقه مندی مردم برای تماشای فیلم ها، به وسیله سانس های فوق العاده و فروش بلیت های سفید شرایطی را فراهم آورده ایم که بیش از ظرفیت موجود نیز امکان تماشای فیلم های جشنواره برای مخاطبان بیشتر فراهم گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1252

به "پرمخاطب ترین فیلم های فجر37 ، سینماهایی که رکورددار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرمخاطب ترین فیلم های فجر37 ، سینماهایی که رکورددار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید