پروتکل نهایی برای مسابقات فوتبال ارائه شد

به گزارش راه ساری، نشست هماهنگی فدراسیون پزشکی و سازمان لیگ برای نهایی کردن پروتکل لیگ برتر برگزار گشت.

پروتکل نهایی برای مسابقات فوتبال ارائه شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، نشست هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی و سازمان لیگ برای نهایی کردن پروتکل بهداشتی تمرینات و مسابقات فوتبال ظهر امروز(سه شنبه) در محل فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار گردید.

مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی - ورزشی درباره این جلسه گفت: ما به عنوان فدراسیون پزشکی کاملا در اختیار فدراسیون فوتبال هستیم. وزیر ورزش برای برگزاری هر چه سالم تر تمرینات و مسابقات دستوراتی داده است. روز گذشته در حضور معاونان وزارت ورزش و بهداشت مسائلی مطرح شد، امیدواریم پروتکل های مربوطه توسط ناظرینی که با هماهنگی سازمان لیگ انتخاب می شوند و آموزش می بینند تمرینات به خوبی انجام گردد تا فوتبال با کمترین مسائل به اهدافی که دارد برسد.

وی اضافه نمود: ما هم به عنوان ناظر، همیار همکاران مان هستیم که با شنیدن نظرات آنها شاد می شویم اگر ابهامی وجود دارد رفع کنیم. یادمان نرود تاکیدات وزارت ورزش و ستاد مبارزه با کرونا این است که ممکن است کرونا به کمترین حد رسیده باشد اما هنوز تمام نشده است. بعضی از استان ها شرایط خطرناکی دارند بنابراین توصیه ما این است که فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و فدراسیون پزشکی نمی توانند ضامن سلامتی ما باشند، ضامن اصلی خداوند است ما هم باید خودمان مراقب باشیم بنابر این اگر اگر کسی علائمی داشت حتما باید گزارش گردد.

سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز در مورد پروتکل برگزاری مسابقات لیگ گفت: این پروتکل مورد بازبینی قرار گرفته است. باید برای ما برای اجرایی شدن پروتکل شفاف سازی می شد. از همکاری فدراسیون پزشکی تشکر می کنیم. امیدواریم تمامی ارکان برگزاری مسابقات از جمله تیم ها، بازیکنان و پزشکان که در این ایام نشان دادند چقدر از جان گذشته هستند در اینجا هم یاری حال ما باشند و یاری نمایند این پروتکل به خوبی در فاز تمرین و مسابقه اجرایی گردد.

وی اعلام کرد: موضوع کرونا فراگیر است. از همه تیم ها خواهش می کنم همکاری لازم را داشته باشند تا ریسک به حداقل برسد. یاری کنید فضای ورزش نشاط را به جامعه برگرداند و فوتبالیست ها هم فضای ورزش را غالب بر فضای کرونا نمایند.

آسمان تو: با ما سفر را تجربه کنید

مهسان بلاگ: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9368

به "پروتکل نهایی برای مسابقات فوتبال ارائه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروتکل نهایی برای مسابقات فوتبال ارائه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید