پیروانی: قهرمانی برای چهارمین بار لذتش بیشتر است، حداکثر بازیکنان را حفظ می کنیم

به گزارش راه ساری، اگر دست باشگاه، مدیر تیم و سرمربی تیم باشد در کوشش هستیم که تمام بازیکنان را حفظ کنیم. مگر اینکه بازیکنی بندی یا تبصره ای در قراردادش باشد، رضایت خودش باشد که از تیم برود و از دست همه خارج است. ولی این قول را به طرفداران می دهیم حداکثر بازیکنان را حفظ کنیم.

پیروانی: قهرمانی برای چهارمین بار لذتش بیشتر است، حداکثر بازیکنان را حفظ می کنیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ چیز شیرین تر از قهرمانی نیست که برای چهارمین قهرمانی کسب کنیم.

به گزارش فارس، افشین پیروانی در فرودگاه پس از بازگشت تیم از مسجد سلیمان در خصوص قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین بار پیاپی در لیگ برتر فوتبال گفت: خدا را شاکریم و این قهرمانی را به طرفدار تبریک می گویم و به آنها هدیه می کنیم. قهرمانی خوب است و قهرمانی برای چهارمین بار لذتش زیاد است. هر چند خیلی تهمت زدند و فشارهایی از بیرون آوردند که قهرمان نشویم ولی سختی کشیدیم، یک تیم یکدست بودیم تا روزی که طرفدار در ورزشگاه بود خیلی یاری مان کرد. هیچ چیز شیرین تر از قهرمانی نیست که برای چهارمین قهرمانی کسب کنیم.

وی ادامه داد: از طرفداران که نصف شب به فرودگاه مهرآباد آمدند تشکر می کنم که خستگی را از تن ما بیرون آوردند.

پیروانی در خصوص حفظ ترکیب اصلی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل بعد مطرح نمود: باشگاه وظیفه اش است تا شاکله اصلی تیم را حفظ کند، اگر دست باشگاه، مدیر تیم و سرمربی تیم باشد در کوشش هستیم که تمام بازیکنان را حفظ کنیم. مگر اینکه بازیکنی بندی یا تبصره ای در قراردادش باشد، رضایت خودش باشد که از تیم برود و از دست همه خارج است. ولی این قول را به طرفداران می دهیم حدبیشتر بازیکنان را حفظ کنیم.

وی اضافه کرد: از اینکه همه عاشق این هستند که در پرسپولیس بمانند حرفی در آن نیست ولی مطمئن باشید همه می مانند و صحبت هایی با بیشتر بازیکنان شده و در کوشش هستیم هر کدام از بازیکنان تیم را که کادر فنی خواست در تیم نگه داریم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره ادامه رقابتهای این فصل در جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و فصل آینده نیز گفت: این قول را به طرفدارها می دهیم در جام حذفی و هم لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم، هر چند تیمهای دیگر بازیکنان گران قیمت را می گیرند. در لیگ قهرمانان آسیا تقابل نامتعادلی وجود دارد، آنها بازیکنان چند میلیون دلاری می آوردند ولی ما با این جوانان ایرانی می رویم که شگفتی ساز و زحمتکش هستند تا با کوشش دل طرفداران شاد نمایند.

پیروانی در خصوص حضور طرفداران پرسپولیس در ورزشگاهها گفت: تیم های رقیب هم بدانند باشگاه پرسپولیس یک سرمایه ای دارد به نام طرفدار، باور کنید وقتی که در ورزشگاه نیستند نصف قدرت نیست. طرفدارهای ما بهترین هستند سرمایه اصلی باشگاه طرفدار است تا روزی که بچه ها و کادر و من در این تیم هستیم کوشش می کنیم تا خنده به لب طرفداران بنشیند و همواره شاد باشند.

بالی: سفر به جزیره ای شگفت انگیز در اندونزی

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10760

به "پیروانی: قهرمانی برای چهارمین بار لذتش بیشتر است، حداکثر بازیکنان را حفظ می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: قهرمانی برای چهارمین بار لذتش بیشتر است، حداکثر بازیکنان را حفظ می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید