چالش پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty) اثرات مالی ویروس کرونا را کاهش می دهد

به گزارش راه ساری، چالش پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty) با هدف مبارزه با اثرات مالی ویروس کرونا توسط گروهی از دانشجویان کشور و با همکاری کانون همگرایی رویکرد های بین المللی (کهربا) دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد.

چالش پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty) اثرات مالی ویروس کرونا را کاهش می دهد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، گروهی از دانشجویان کشور با همکاری کانون همگرایی رویکرد های بین المللی امیرکبیر (کهربا) با طراحی چالش خلاقانه پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty) به مبارزه با اثرات مالی ویروس کرونا رفته اند.

پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty) یک جنبش جهانی است که برای کاهش اثرات مالی ویروس کرونا بر افرادی که تحت تأثیر این پاندمی با کاهش یا قطع درآمد روبه رو شده اند طراحی شده است.

شرکت نمایندگان در این چالش 50 درصد از درآمد یک هفته یا یک ماه خود را به انتخاب خود با یک یا چند نفر که درآمد آن ها تحت تاثیر همه گیری ویروس کرونا قرارگرفته، تقسیم می نمایند، در خاتمه در وب سایت www.5050.ngo اطلاعات خود را ثبت می نمایند. در این وب سایت تعداد شرکت نمایندگان در این چالش به تفکیک کشور نمایش داده می گردد.

شرکت نمایندگان می توانند با جستجو و پرسش از میان افرادی که می شناسند افرادی را برای 5050 کردن درآمد خود پیدا نموده یا مبلغ مور نظر را به مراکز موردنظر خود اهداء نمایند. با توجه به اینکه در چالش پنجاه پنجاه احتیاج به مراجعه حضوری و امکانات لجستیکی جداگانه وجود ندارد و افراد به صورت غیرمتمرکز به یکدیگر یاری می نمایند، این حرکت به سرعت می تواند فراگیر شده، قدرت خرید افراد آسیب دیده را افزایش دهد و موجب حرکت مجدد چرخ اقتصاد گردد.

گفتنی است؛ علاقه مندان به شرکت در چالش پنجاه پنجاه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.5050.ngo مراجعه نمایند.

کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8948

به "چالش پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty) اثرات مالی ویروس کرونا را کاهش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty) اثرات مالی ویروس کرونا را کاهش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید