کدام سهامداران عدالت از فردا می توانند به بانک مراجعه نمایند؟

به گزارش راه ساری، خبرنگاران : از 6 خرداد تنها افرادی که تا قبل از 31 اردیبهشت روش آزادسازی سهام عدالت خود را انتخاب نموده و یا شماره شبای بانکی خود را ثبت یا تغییر داده اند، می توانند با مراجعه به بانک درخواست فروش بدهند.

کدام سهامداران عدالت از فردا می توانند به بانک مراجعه نمایند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، سازمان خصوصی سازی به منظور جلوگیری از مراجعه بی ثمر سهامداران عدالت به بانک ها و همچنین توجه به نکات بهداشتی و رعایت دستورالعمل های مبارزه به ویروس کرونا، نکاتی را مورد تاکید قرار داد.

در اطلاعیه سازمان خصوصی سازی خطاب به سهامداران عدالت امده است:

*از فردا، سه شنبه 6 خردادماه 1399، بانک ها بر اساس اطلاعاتی که سازمان خصوصی سازی پیش از این برایشان ارسال کرده، اقدام به پذیرش درخواست فروش 30 درصد سهام عدالت از سوی هموطنان سهام دار خواهند نمود.

اطلاعات ارسال شده برای بانک ها مربوط به سرانجام (31) اردیبهشت ماه امسال است و بانک ها هنوز اطلاعات پس از این تاریخ را ندارند.

*اگر بعد از تاریخ 31 اردیبهشت ماه، به سامانه الکترونیکی سهام عدالت مراجعه کرده و شماره شبای بانکی خود را در سامانه ثبت یا تغییر داده اید، و یا روش آزاد سازی خود را انتخاب و یا تغییر داده اید، در این نوبت، بانک ها اطلاعات شما را نداشته و درخواست فروش شما انجام نخواهد شد. از مراجعه به بانک پرهیز کنید و صبر کنید تا اطلاعات نهایی برای بانک ها ارسال گردد.

*پس از سرانجام مهلت انتخاب روش آزاد سازی به وسیله سامانه الکترونیکی سهام عدالت (8 خرداد 1399)، سازمان خصوصی سازی بسته اطلاعات نهایی و تکمیلی را مجدداً برای بانک ها ارسال خواهد کرد. لذا می توانید پس از حدود یک هفته کاری از تاریخ فوق (17 خرداد به بعد)، به بانک مراجعه نمائید.

*گر شماره شبای شما در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده اید تا شماره شبای بانکی شما تأیید نشده یا در حال آنالیز باشد، قادر به تکمیل فرم درخواست فروش نخواهید بود. از مراجعه بی ثمر به بانک پرهیز کنید.

تور کیش: سفری هیجان انگیز به مروارید خلیج فارس

مجله سایه: گلچینی از بهترین های وب

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9593

به "کدام سهامداران عدالت از فردا می توانند به بانک مراجعه نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام سهامداران عدالت از فردا می توانند به بانک مراجعه نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید