کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان به یاد درگذشتگان پرواز اوکراینی

به گزارش راه ساری، پونه نام کمک هزینه تحصیلی است که سه شرکت زیر مجموعه هولدینگ هزاردستان به یاد قربانیان حادثه هواپیمای اوکراینی به 176 نفر از دانشجویان دانشگاه های صنعتی شریف و تهران اهدا می کنند.

کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان به یاد درگذشتگان پرواز اوکراینی

بیش از چهل روز از فاجعه هواپیمای اوکراینی می گذرد و مرگ تلخ 176 قربانی این حادثه، همه مردم از جمله اهالی شرکت های دانش بنیان ایران را عزادار کرد. 52 نفر از مسافران این پرواز، از فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز دانشگاه های ایران بودند؛ از جمله 16نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران، 14 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و چندین تن از بستگان و دوستان همکاران مجموعه های کافه بازار، دیوار، بلد و هولدینگ هزاردستان.

سه شرکت کافه بازار، دیوار و نقشه و مسیریاب بلد ضمن همدردی با خانواده قربانیان در اقدامی مشترک قصد دارند به جای ارسال عیدی نوروزی به شرکت های همکار، با همکمک شماری از کارکنان داوطلب در این مجموعه ها، به یاد قربانیان حادثه هواپیمای اوکراینی به 176 نفر از دانشجویان دانشگاه های شریف و تهران کمک هزینه تحصیلی اهدا کنند.

نام این فاند پونه است که به یاد و خاطره پونه گرجی، همکار سابق کافه بازار، نام گذاری شده است. بنیاد حامیان شریف و بنیاد عام المنفعه حامی گران دانشکده فنی دانشگاه تهران به عنوان رابط هولدینگ هزاردستان، دانشجویان واجد شرایط دریافت این کمک هزینه تحصیلی را معرفی می کنند و یک سال به صورت ماهانه به حساب هر یک از آنها مبلغ مشخصی واریز می شود.

سایر کسب و کارهای آنلاین در صورت تمایل می توانند با تماس با دو نهاد فوق در دانشگاه های شریف و تهران از دانشجویان بیشتری حمایت کنند.

2121

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8062

به "کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان به یاد درگذشتگان پرواز اوکراینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان به یاد درگذشتگان پرواز اوکراینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید