کمیته استیناف، اعتراض پرسپولیس و تراکتور را رد کرد

به گزارش راه ساری، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، اعتراض باشگاه های پرسپولیس و تراکتور تبریز را رد کرد.

کمیته استیناف، اعتراض پرسپولیس و تراکتور را رد کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف فدراسیون، آرای خود را درباره درخواست تجدیدنظر خواهی تیم ها و بازیکنان صادر کرد که به توضیح زیر است:

با توجه به درخواست استیناف سحر رمضانی بازیکن تیم سپاهان اصفهان، کمیته استیناف اظهار داشت با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کنند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، با اصلاح حکم محرومیت از شش ماه به شش جلسه، عیناً تأیید می گردد. این رأی قطعی است. لازم به ذکر است وی به دلیل توهین، فحاشی و ضرب و جرح بازیکن تیم مقابل و یکی از تماشاگران، از سوی کمیته انضباطی با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت، به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و به مدت شش ماه از همراهی تیم خود محروم شد.

با توجه به درخواست استیناف فرشاد احمدزاده بازیکن تیم پرسپولیس، کمیته استیناف اظهار داشت با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کنند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید می گردد. این رأی قطعی است. وی با حکم کمیته انضباطی به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه از همراهی تیم خود به خاطر توهین به داور محروم شده بود.

با توجه به درخواست استیناف باشگاه پرسپولیس به طرفیت از مهدی زارع نسبت به رأی شماره 676 مورخ 27 آبان 98، کمیته استیناف اظهار داشت با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کنند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عیناً تأیید می گردد. این رأی قطعی است.

کمیته انضباطی باشگاه، پرسپولیس را به دلیل پرتاب بطری آب از سوی تماشاگرانش که باعث شد یک دستگاه لپ تاپ آسیب ببیند، به پرداخت 160 میلیون ریال جریمه نقدی در حق زارع محکوم کرد. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلف تماشاگرانش به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

پس از درخواست استیناف باشگاه تراکتور تبریز به دلیل رأی کمیته انضباطی مبنی بر پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی ناشی از تخلف تماشاگران تیم تراکتور مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به ناظر داوری، انداختن لیزر به چشم دروازه بان در مسابقه تیم های تراکتور و پارس جنوبی جم، کمیته استیناف اظهار داشت با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأِی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کنند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عینا تایید می گردد. این رأِی قطعی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7194

به "کمیته استیناف، اعتراض پرسپولیس و تراکتور را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته استیناف، اعتراض پرسپولیس و تراکتور را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید