گروسی: استقلال حق باختن به الهلال را ندارد

به گزارش راه ساری، محسن گروسی در تبادل نظر با خبرنگاران، گفت: استقلال همواره نشان داده است در آسیا حداقل در مرحله گروهی به هیچ تیمی باج نداده است. در بازی رفت مقابل الهلال هم کمتر کسی انتظار پیروزی داشت اما آنها با شایستگی الهلال را شکست دادند.

گروسی: استقلال حق باختن به الهلال را ندارد

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: این بازی کلید صعود استقلال به مرحله بعدی است. پیروزی در این بازی کار صعود را تسهیل می نماید و شکست احتاقتصادی امکان صعود را به حداقل می رساند. شفر باید اولویت را برای کسب سه امتیاز بازی بگذارد اما مساوی بسیار بهتر از شکست است. چون باعث می گردد حداقل 2 امتیاز هم از دست الهلال برود.

گروسی در مورد بازگشت فرشید باقری به اردوی استقلال گفت: این بهترین اتفاقی بود که قبل از بازی روی داد. من نمی دانم خطای باقری چه بود که چند هفته ناچار به دوری از تمرینات شد، اما همواره محروم کردن بازیکن بهترین راه مقابله با بازیکن خاطی نیست، بلکه آخرین راه چاره این مشکل است.

وی اضافه کرد: راه های متفاوتی برای مقابله با بازیکنانی که خطا می نمایند وجود دارد و بهتر است که بازیکنی که مرتکب بی انضباطی شده از نظر اقتصادی جریمه گردد. چون جریمه اقتصادی فقط شامل خود بازیکن می گردد اما محروم کردن بازیکن باعث جریمه شدن کل تیم و طرفداران می گردد. چون تیم از خدمات یک بازیکن مهم محروم می گردد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2411

به "گروسی: استقلال حق باختن به الهلال را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروسی: استقلال حق باختن به الهلال را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید