گل&zwnjمحمدی: هر حریفی در فینال لیگ قهرمانان آسیا قوی است

به گزارش راه ساری، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب آهن در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، گفت: در بازی که در پیش داریم مثل همه بازی ها که برای بردن می رفتیم، این بار هم برای کسب سه امتیاز و دریافت امتیاز کامل در زمین حاضر می شویم. شرایط خوبی داریم، بچه ها تمرینات خوبی داشتند و از لحاظ روحی و روانی آماده انجام یک بازی خوب هستند.

گل&zwnjمحمدی: هر حریفی در فینال لیگ قهرمانان آسیا قوی است

وی در ادامه اضافه نمود: فردا مقابل تیمی بازی داریم که دوست دارد فوتبال بازی کند، بازیکنان فنی و تکنیکی دارد و سرعت بازی خوبی دارند. در هر صورت امیدوارم بازی جذابی را ببینیم. امیدوارم که فردا بتوانیم یک بازی خوب انجام دهیم و بتوانیم از موقعیت های مان خوب استفاده کنیم، در فاز حمله قوی باشیم و ان شاءالله بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

تعدادی از بازیکنان ذوب آهن در هفته های گذشته کرونا داشته اند. از این بابت نگرانی ندارید؟، گل محمدی در پاسخ به این پرسش گفت: خوشبختانه از طرف ایفمارک دو تست کرونا از ذوبی ها گرفته شده است و نتیجه تست ها را اعلام خواهند کرد. قطعاً آنهایی که نباید در بازی حضور داشته باشند اسامی شان اعلام می گردد و نگرانی بابت این مسئله وجود ندارد. جا دارد از ایفمارک و سازمان لیگ تشکر کنم که حساسیت خوبی داشتند تا این بازی بدون هیچ دغدغه ای انجام گردد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که ممکن است با اعتراض ذوب آهن در هفته های گذشته به داوری ها این مسئله روی عملکرد داور بازی فردا تأثیر منفی بگذارد؟، توضیح داد: در طول فصل هر تیمی ممکن است از داوری نفع ببرد و ممکن است هم متضرر گردد. این ذات و بخشی از فوتبال است و کاری اش هم نمی توانیم بکنیم. اینکه اعتراض ها روی عملکرد داور تأثیر بگذارد، داوری مان زیر سؤال خواهد رفت و فکر نمی کنم هیچ داوری باشد که این مسائل روی قضاوتش تاثیر منفی بگذارد. داوران باید تمرکز خوبی روی صحنه ها داشته باشند و آمادگی بدنی و دوندگی خوبی داشته باشد و فکر نمی کنم در این زمینه مسئله ای وجود داشته باشد.

گل محمدی در خصوص اینکه برای حضور پرسپولیس در فینال آسیا چه همکاری هایی با این تیم صورت گرفته است، گفت: بیشتر همکاری ها و کوشش ها از طرف باشگاه خودمان بوده است. ما هیچ توقعی از هیچ تیم و باشگاهی نداریم که بخواهند به ما یاری نمایند. همان طور که نساجی هم به ما یاری نکرد، البته هیچ گله ای از این تیم نداریم. ما با توجه به مسائلی که بعد از صعود به فینال آسیا داشتیم که مسائل زیادی هم بود، فکر می کنم هر تیمی اگر جای ما و این بچه ها بود، از هم می پاشید و به مسائل عظیم تری بر می خورد. همه ما ایستادیم و مبارزه کردیم . ما مسائل و سختی ها را تحمل کردیم، یک به یک از پس همه مسائل بر آمدیم و خدا را شکر تیم را به یک ثباتی رساندیم. از هر طرفی که فکر کنید ما ضربه خوردیم، از ظرف مدیریت،کمبود امکانات و مسائل اقتصادی ما تحت فشار بودیم و دوران خیلی سخت و بدی را پشت سر گذاشتیم. فکر می کنم از پس مسائل سربلند بیرون آمدیم و با حل شدن این مسائل می توانیم به خواسته مان که هدف عظیمی است و رسیدن به قهرمانی آسیاست، برسیم. برای رسیدن به قهرمانی تمام کوشش مان را می کنیم و همه تمرکزمان را می گذاریم تا قهرمان آسیا شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که دوست دارد با کدام یک از تیم های اولسان هیوندای یا ویسل کوبه در فینال بازی نمایند، گفت: هر دو تیم فوتبال خوبی ارائه نموده و با شایستگی خوبی به این مرحله رسیده اند. هر تیمی مقابل ما قرار بگیرد فکر می کنم تیم برتر و قوی است و باید با قوی ترین تیم شرق آسیا بازی کنیم. برای ما فرقی نمی کند که حریف ما در فینال کدام تیم است. ان شاءالله بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به خبرنگاری که نظرش را در خصوص کم گل بودن، بازیهای لیگ جویا شد هم گفت: سؤال خوبی است. ما در بیشتر مسابقات مان زمین ها کیفیت خوبی ندارند. مسائل زیادی وجود دارد. متأسفانه به جای اینکه این مسئله بهتر گردد، خیلی بدتر شده است. ما مشکل توپ هم داریم. تا دو سال پیش کیفیت توپ ها راضی نماینده بود، ولی بعد از آن گفتند توپ های بهتر آمده است و باید با آن بازی کنیم. سال گذشته هم از کیفیت توپ ها راضی نبودیم و الان هم باید با توپ های سال گذشته بازی کنیم. مسائلی وجود دارد، ولی در بحث کیفیت توپ و زمین ها باید خیلی توجه بیشتری گردد، چون کیفیت بازی ها و مسابقات پایین می آید و باعث می گردد که بازی ها کم گل و بی هیجان گردد.

گل محمدی راجع به فشردگی مسابقات پرسپولیس بعد از فینال آسیا توضیح داد: شرایط ما سخت می گردد، ولی در هر صورت مجبور هستیم تا شرایط را تحمل کنیم. باید برنامه ریزی طوری باشد که فشار زیادی به بازیکنان و تیم ما وارد نگردد و با یک فشردگی معقول و متعادل بتوانیم این دوره را پشت سر بگذاریم.

وی درباره جدایی بشار بعد از فینال لیگ قهرمانان گفت: صحبت درباره بشار زیاد است. من ترجیح می دهم قبل از فینال صحبت نکنم. ان شاءالله بعد از فینال درباره جدایی بشار صحبت خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چقدر احتمال می دهد تا عیسی آل کثیر برای فینال بخشیده گردد، توضیح داد: نمی دانم، اطلاعات خیلی دقیقی از بحث پیگیری ندارم. تا آنجا که می دانم شانس زیادی نداریم. خیلی دوست داریم که اتفاق خوبی بیفتد، ولی با توجه به اتفاقاتی که اخیراً افتاده است فکر می کنم شانس کمی داشته باشیم. البته ناامید هم نیستیم. اگر این اتفاق بیفتد استقبال می کنیم و فکر می کنم از نظر روحی و روانی به ما یاری کند.

گل محمدی درپایان درباره بازی علیرضا بیرانوند مقابل تاتنهام خاطر نشان: من بازی دیشب را دیدم و از بازی خوب او خیلی شاد شدم. لیاقت بیرانوند خیلی بیشتر از اینهاست و امیدوارم در باشگاهش پیروز باشد. او مقابل تاتنهام توپ های زیادی گرفت و روی گل هایی که دریافت کرد، مقصر نبود. برای بیرانوند آرزوی پیروزیت می کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13052

به "گل&zwnjمحمدی: هر حریفی در فینال لیگ قهرمانان آسیا قوی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل&zwnjمحمدی: هر حریفی در فینال لیگ قهرمانان آسیا قوی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید