یارانه بهمن فردا 20 بهمن در حساب هاست

به گزارش راه ساری، یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی برای بهمن ماه فردا شب (یکشنبه 20 بهمن) به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

یارانه بهمن فردا 20 بهمن در حساب هاست

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، یارانه نقدی که روز بیستم بهمن ماه امسال به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان پرداخت خواهد شد صدوهشتمین مرحله از پرداخت یارانه های نقدی طی حدود 10 سال گذشته است.

در حالی مبلغ یارانه های نقدی از سال 1389 تا به امروز ثابت باقی مانده که با مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی به احتمال زیاد از سال آینده مبلغ یارانه به حدود 72 هزار تومان افزایش می یابد اما این در شرایطی است که پرداخت یاری های معیشتی با روش موجود متوقف خواهد شد.

در حال حاضر حدود 78 میلیون نفر یارانه نقدی دریافت می نمایند و از بین آنها برای 60 میلیون نفر نیز یاری معیشتی پرداخت می گردد که یاری های معیشتی یارانه ای است که از آبان ماه امسال و در جریان افزایش قیمت بنزین به تناسب افراد خانوار پرداخت می گردد.

اما با تصویب مجلس شورای اسلامی قرار بر این است که از سال آینده یاری های معیشتی و یارانه های نقدی یکی شده و در مجموع یک یارانه 72 هزار تومانی به تمامی یارانه بگیران که حدود 78 میلیون نفر هستند پرداخت گردد.

در این حالت حدود 18 میلیون نفری که جزو سه دهک بالای درآمدی تشخیص داده شده و یاری معیشتی دریافت نمی کردند نیز مجددا مشمول یارانه نقدی خواهند شد که از 45 هزار و 500 تومان به 72 هزار تومان افزایش یافته است.

  • مردم سال آینده چقدر یارانه می گیرند؟

iraniro.ir: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7868

به "یارانه بهمن فردا 20 بهمن در حساب هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه بهمن فردا 20 بهمن در حساب هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید