133 هزار و 542 نفر در حوزه دهلران واجد شرکت در انتخابات هستند ، جمع َآوری آراء مردم در 207 شعبه

به گزارش راه ساری، خبرنگاران/ایلام معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: 133 هزار 542 نفر واجد شرایط رای در شهرستان های دهلران، دره شهر، بدره و آبدانان هستند و با بیشترین آرای خود یکی از 2 نامزد راه یافته به دور دوم را راهی مجلس نمایند.

133 هزار و 542 نفر در حوزه دهلران واجد شرکت در انتخابات هستند ، جمع َآوری آراء مردم در 207 شعبه

محمد نوذری در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دهلران در 207 شعبه اخذ رای شامل 143 شعبه ثابت و 64 شعبه سیار برگزار می گردد.

وی گفت: کسانی که در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی یعنی 2 اسفندماه 1398 در حوزه های انتخابیه مربوطه شرکت نموده و رای داده اند؛ می توانند در دور دوم نیز در همان حوزه رای دهند و همچنین افرادی که در انتخابات اسفندماه سال گذشته، در هیچ یک از حوزه های انتخابی شرکت ننموده و رای نداده اند، هم می توانند در این انتخابات شرکت نمایند و به نامزدهای مورد نظر خود رای دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان ایلام توضیح داد: متولدین 21-6 -81 و قبل از این تاریخ، که 18 سال آنها تمام شده است می توانند در این انتخابات شرکت نمایند.

نوذری توضیح داد: با همکاری که میان عوامل اجرایی و نظارتی وجود دارد و همچنین با همراهی نامزدهای انتخاباتی و مردم حوزه انتخابیه جنوبی استان شاهد برگزاری انتخاباتی سالم، امن و با مشارکت بالا خواهیم بود.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه همزمان با سراسر کشور در 554 شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی در نقاط مختلف استان ایلام در هر دو حوزه انتخابیه ایلام و دهلران برگزار گردید.

استان ایلام دارای سه کرسی در مجلس شورای اسلامی است که 2 کرسی آن متعلق به شهرستان های ایلام، مهران، ایوان، سیروان، چرداول، ملکشاهی و هلیلان و یک کرسی متعلق شهرستان های دهلران، دره شهر، بدره و آبدانان است.

انتهای

ایرانیرو: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11634

به "133 هزار و 542 نفر در حوزه دهلران واجد شرکت در انتخابات هستند ، جمع َآوری آراء مردم در 207 شعبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "133 هزار و 542 نفر در حوزه دهلران واجد شرکت در انتخابات هستند ، جمع َآوری آراء مردم در 207 شعبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید