طراحی سایت نظرسنجی آنلاین

هرچند فرآیند نظرسنجی غالبا به صورت توزیع پرسشنامه های کاغذی صورت می گیرد، اما بعضا از امکانات و ظرفیت های رایانه، شبکه اینترنت و sms نیز برای این منظور استفاده می شود.

امروزه یکی از معروفترین راههای رای گیری و به اشتراک گذاری نظرات ، سیستم های نظر سنجی آنلاین می باشد .

نظر سنجی آنلاین

با گسترش و توسعه شبکه جهانی اینترنت، گمانه زنی و نظرسنجی های اینترنتی نیز رفته رفته جای خود را در میان روش های سنتی نظرسنجی باز کرد؛ تا جاییکه امروزه ده ها هزار سایت اینترنتی موضوعات مختلفی را مورد نظرسنجی از بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان خود قرار می دهند.

نظرسنجی الکترونیکی می تواند در حل بسیاری از مشکلات اثربخش بوده و در بالا بردن کارآمدی سیستم بسیار موثر باشد. همچنین موضوعات نظرسنجی می تواند طیف وسیعی از امور مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و ... را شامل شود.

مزایای نظرسنجی آنلاین

  1. در نظرسنجی الکترونیکی می توان فرم های نظرسنجی را با هزینه ای بسیار پایین و با سرعت بسیار بالا در اختیار مخاطبان در اقصی نقاط جهان قرار داده و به صورت بلادرنگ (online) در جریان نظرات آنها قرار گرفت.
  2. یکی از ملزومات اصلی و اصول پایه هر نظرسنجی صحیح، عدم افشای نظرات پاسخگو و ارائه پاسخ های او بدون نگرانی است که در نظرسنجی الکترونیکی این امر تا حد زیادی محقق می شود.
  3. در این نوع نظرسنجی هزینه هایی از قبیل استخدام پرسشگر، نقل و مکان آنان به محل های پرسشگری، ارسال و جمع آوری پرسشنامه و بسیاری از هزینه های دیگر حذف می شود.
  4. استخراج آمار نظرسنجی به راحتی و به صورت بلادرنگ توسط مدیران سایت نظرسنجی امکان پذیر است و آنان قادر خواهند بود در هر لحظه آمار استخراج شده را تجزیه و تحلیل و آنالیز کنند. بدین ترتیب امکان مطالعات مقدماتی برای طراحی و اجرای فرم های نظرسنجی نهایی با هزینه ای اندک فراهم می شود.
  5. ده ها هزار نفر به طور همزمان می توانند در نظرسنجی الکترونیکی شرکت کنند و به سرعت می توان نتیجه نظرسنجی را استخراج کرد.

گروه طراحی سایت ویرا پارس با در نظر گرفت تمامی موارد مرتبط توانسته است نظر سنجی های بسیار قوی و معتبری را ارائه نمایید. در طراحی سایت نظر سنجی توسط گروه ویرا پارس تمامی موارد مرتبط و سناریوهای موفق و نا موفق بررسی خواهد شد تا سایتی مطابق با نیاز های شما طراحی و تعبیه گردد .
طراحی سایت در ویرا پارس . موفقیت شما ، آرزوی ماست ...

به "طراحی سایت نظرسنجی آنلاین" امتیاز دهید

4 کاربر به "طراحی سایت نظرسنجی آنلاین" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت نظرسنجی آنلاین"

1 دیدگاه

12 دی 1398

با چه قیمتی میتونم یک سایت نظرسنجی داشته باشم و چه مدتی آماده میشه؟

پاسخ به پری
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)