اسکان موقت حدود 18هزار زائر اربعین

به گزارش راه ساری، سرپرست معاونت عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اسکان موقت قریب به 18 هزار نفر از زائران اربعین طی پنج روز گذشته خبر داد.

اسکان موقت حدود 18هزار زائر اربعین

حامد سجادی در گفت وگو با خبرنگاران در مورد اقدامات امداد و نجات اجرا شده از سوی این سازمان برای اربعین حسینی گفت: از 13 مهرماه که طرح اربعین حسینی سازمان امداد ونجات آغاز شده تا روز گذشته در مجموع 29هزار و 710 نفر به پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در طرح اربعین مراجعه کرده اند که از این تعداد 5009 نفر خدمات سرپایی دریافت کرده و 46 نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شده اند.

وی با بیان اینکه 6688 نفر نیز خدمات پزشکی نظیر تست فشار خون و قند خون را دریافت کرده اند، گفت: طی این مدت 17هزار و 967 نفر از زائران نیز اسکان موقت داشته اند که اکثر آنها مربوط به دو روز گذشته بوده است.

سجادی در مورد ماموریت های ترافیکی مرتبط با زائران اربعین نیز گفت: در همین بازه زمانی عوامل سازمان امداد ونجات در 31 ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی زائران حضور داشتند که ازمیان 101 آسیب دیده این حوادث 18 نفر را به مراکز درمانی انتقال دادند و به 9 نفر نیز خدمات سرپایی را در محل ارائه کردند.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5801

به "اسکان موقت حدود 18هزار زائر اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکان موقت حدود 18هزار زائر اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید