خبرنگاران لغو مراسم برترین های سال آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا

به گزارش راه ساری، تهران- خبرنگاران- دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا بیان کرد مراسم برترین های سال 2020 قاره کهن که قرار بود در دوحه برگزار گردد به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

خبرنگاران لغو مراسم برترین های سال آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا

داتو ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال بیان کرد مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا 2020 لغو شده است.

در نامه ارسالی وی به دبیران کل فدراسیون ها آمده است:

همان طور که کاملا مطلع هستید، بیماری همه گیر کرونا زندگی مردم دنیا را تغییر داده است، جایی که 10 ها هزار نفر در سراسر قاره جان خود را از دست داده اند و چالش های منحصر به فردی را برای ورزش و فوتبال به وجود آورده اند.

این امر باعث شده تا کنفدراسیون فوتبال آسیا اقتضای یک شب درخشان برای جشن در این جو دشواری که بازیکنان با آن رو به رو هستند و مشکلاتی که فدراسیون ها برای مدیریت فعالیت ها و برنامه هایشان دارند، را مناسب نداند.

رییس و کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا نه تنها برای نشان دادن احترام و همدردی به همه کسانی که درگذشتند - بلکه خانواده ها و دوستان غصه دارشان در این سخت ترین زمان، تصمیم گرفتند مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا 2020 که قرار بود اواخر سال جاری در دوحه، قطر برگزار گردد را لغو نمایند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا می خواهد از فدراسیون فوتبال قطر بخاطر حمایت، همکاری و درکی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این تصمیم گیری یاری کرد تشکر کند.

مجله ابوذریون: مجله خبری و تحلیلی

مجله عکس: آشنایی با هنر عکاسی و تصویربرداری

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10045

به "خبرنگاران لغو مراسم برترین های سال آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران لغو مراسم برترین های سال آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید