رئیس کمیته استیناف: کرونا نگذاشت شجاع را محروم کنیم ، پارس جنوبی مدارکش را بفرستد

به گزارش راه ساری، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره طولانی شدن اعلام محرومیت شجاع خلیل زاده توضیحاتی داد.

رئیس کمیته استیناف: کرونا نگذاشت شجاع را محروم کنیم ، پارس جنوبی مدارکش را بفرستد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره دلیل محروم شدن شجاع خلیل زاده از همراهی پرسپولیس در بازی با نفت مسجد سلیمان گفت: پس از ملاقات رفت استقلال و پرسپولیس طبق حکم کمیته انضباطی شجاع خلیل زاده 2 جلسه محروم شد که سپس با اعتراض باشگاه پرسپولیس به حکم، یک جلسه از این محرومیت، تعلیق شد.

وی اضافه کرد: شجاع در بازی برگشت با تراکتور تخلفی انجام داد که صدور رای محکومیت برای او در آن بازی سبب شد این حکم تعلیقی هم اجرا گردد.

صالحی درباره دلیل تاخیر در صدور رای محرومیت خلیل زاده بیان نمود: دلیل این امر تاخیری بود که کرونا در برگزاری لیگ ایجاد کرد. اگر لیگ ادامه داشت و تعطیل نمی شد خیلی زودتر رای شجاع را صادر می کردیم. ما تازه هفته گذشته به پرونده رسیدگی و پس از صدور حکم، آن را برای ابلاغ به دبیرکل فدراسیون دادیم.

وی درباره آخرین شرایط رسیدگی به پرونده ملاقات پارس جنوبی و استقلال در کمیته استیناف گفت: تا به امروز به این پرونده رسیدگی ننموده ایم. طبق نامه ای که مهدی نبی در تاریخ 29 تیر برای باشگاه پارس جم ارسال نموده، این باشگاه مهلت دارد طبق آئین نامه در مدت یک هفته نقص مدارک خود را برطرف نموده و درخواست تجدیدنظر خواهی کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10626

به "رئیس کمیته استیناف: کرونا نگذاشت شجاع را محروم کنیم ، پارس جنوبی مدارکش را بفرستد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس کمیته استیناف: کرونا نگذاشت شجاع را محروم کنیم ، پارس جنوبی مدارکش را بفرستد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید