ناطقی: اظهارات شهربانو منصوریان کذب محض است، او تمام چیزی را که امروز دارد مدیون فدراسیون ووشوست

به گزارش راه ساری، نایب رئیس امور بانوان فدراسیون ووشو گفت: صحبت هایی که شهربانو منصوریان در فضای مجازی مطرح می نماید، اساساً کذب و دروغ است.

ناطقی: اظهارات شهربانو منصوریان کذب محض است، او تمام چیزی را که امروز دارد مدیون فدراسیون ووشوست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، زهرا ناطقی درباره اظهارات اخیر شهربانو منصوریان در فضای مجازی و اتهاماتی که این ورزشکار به فدراسیون ووشو درباره رقابت انتخابی تیم ملی در سال 1398 بین سهیلا منصوریان و مریم هاشمی و حق خوری فدراسیون در خصوص خواهرش وارد نموده است، گفت: هیچ کدام از این موارد صحت ندارد و این مسائل از اساس دروغ و کذب محض است. از قدیم گفته اند وقتی یک دروغ را دائماً با خودت تکرار کنی، خودت هم آن را باور خواهی کرد. این دقیقاً حکایت شهربانو منصوریان است.

وی با بیان اینکه تمامی مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو در شرایط عادلانه برگزار شده است، یادآور شد: این ورزشکار مدعی است که سهیلا منصوریان سه بار متوالی مریم هاشمی را شکست داده است که چنین چیزی به هیچ عنوان حقیقت ندارد و یک دروغ عظیم است. تمامی ارکان فدراسیون نیز شاهد این امر هستند.

نایب رئیس امور بانوان فدراسیون ووشو اضافه کرد: تمامى فیلم های بازى ها توسط بهترین داوران ووشوی کشور بررسى و بازبینى و براساس قوانین بین المللى تصمیم نهایى و فنى درباره این ملاقات گرفته شده است. در نهایت هم سهیلا منصوریان بازنده این مسابقه اعلام شد. حتى شهربانو منصوریان بعد از شکست خواهرش به تیم داورى توهین کرد و تمامی داوران و هیئت ژورى تقاضاى برخورد انضباطى با او را داشتند.

وی ادامه داد: اینکه منصوریان دائماً در خصوص دوپینگ مریم هاشمی صحبت می نماید و می گوید او با دوپینگ راهی مسابقات جهانی شده هم دروغ است، زیرا پیش از مسابقات انتخابی تیم ملی از مریم هاشمی توسط نادو تست گرفته شد که نتیجه آن منفی بود. متأسفانه پس از خاتمه مسابقات جهانی و هنگامی که مجدداً از هاشمی تست دوپینگ گرفته شد، نتیجه آن مثبت اعلام شد.

نایب رئیس امور بانوان فدراسیون ووشو گفت: فدراسیون ووشو طی این سال ها همیشه با سعه صدر با این ورزشکار رفتار نموده و از اشتباهات عظیم و کوچک مکرر او عبور نموده است، اما این ورزشکار نه تنها در جهت درست قرار نگرفته است، بلکه به اشتباهات عدیده خود نیز ادامه می دهد. موارد زیادى از تخلفات ایشان مطرح شده و مستندات آن نیز موجود است که شاید اعلام آن در رسانه ها و اطلاع افکار عمومى عواقب سنگینى حتی در زندگى شخصى این ورزشکار داشته باشد. در صورت ادامه رفتارهاى این ورزشکار، شاید درباره این تصمیم، تجدیدنظر صورت بگیرد.

ناطقی خاطر نشان کرد: سؤالم اینجاست که اگر قصد و غرضی در کار بود و بنا بود این خواهران به مسابقات اعزام نشوند، چگونه الهه و شهربانو با هم به مسابقات رفتند؟ اگر شرایط انتخابی ها عادلانه نبوده است، طبیعتاً برای این دو هم چنین شرایط و اعزام آنها نیز ناعادلانه بوده و در حق دیگر ورزشکاران اجحاف شده است! هر سه خواهر محصول قهرمان پرورى همین فدراسیون هستند. شهربانو منصوریان که از سال 2011 تا 2019 در تمامى اعزام ها حضور داشته است؛ آیا درست است که بگوید فدراسیون در حق بقیه اجحاف نموده است!؟

وی اضافه کرد: به نظر می رسد شهربانو منصوریان با توجه به اینکه به اتمام ورزش قهرمانی اش نزدیک شده است، سعی دارد با ایجاد حاشیه و پروپاگاندا نگاه ها را به سوی خودش بازگرداند تا به فراموشی سپرده نشود. به نظرم او با تمام این مسائل و حواشی کوشش می نماید که اقدامات مربوط به مهاجرت احتمالى خود را تسریع کند. در غیر این صورت هیچ دلیل منطقی برای این رفتار عجیب و دور از شأن این ورزشکار وجود ندارد. آنهم در شرایطی که یکی دو سال از این ماجرا زمان گذشته است.

ناطقی در خاتمه تأکید کرد: منصوریان فراموش نکند که تمام چیزی هایی که امروز دارد را مدیون ورزش ووشو و فدراسیون ووشوست. او فراموش نکند هرچقدر هم که ورزشکار عظیمی باشد، باز هم از ووشو و پیراهن مقدس تیم ملی عظیم تر نیست. فراموش نکند شرایط مناسبى که برایش در کشور و نظام مقدس ایران فراهم شده است، به سبب لطف خدا، کوشش هاى خودش و حمایت های همیشگى فدراسیون ووشو بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11081

به "ناطقی: اظهارات شهربانو منصوریان کذب محض است، او تمام چیزی را که امروز دارد مدیون فدراسیون ووشوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناطقی: اظهارات شهربانو منصوریان کذب محض است، او تمام چیزی را که امروز دارد مدیون فدراسیون ووشوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید