واکنش جدی باشگاه والنسیا به اعتراف جنجالی سرمربی آتالانتا:جان مردم را به خطر انداختی!

به گزارش راه ساری، باشگاه والنسیا به اظهارات اخیر سرمربی آخرین رقیبش در لیگ قهرمانان اروپا در خصوص ابتلا به کرونا واکنشی جدی نشان داد.

واکنش جدی باشگاه والنسیا به اعتراف جنجالی سرمربی آتالانتا:جان مردم را به خطر انداختی!

به گزارش خبرنگاران، باشگاه والنسیا با انتشار بیانیه ای مراتب شدید اعتراض خود را به اظهارات اخیر جان پیرو گاسپرینی ابراز کرد.

گاسپرینی در مصاحبه اخیر خود با نشریه گاتزتا دلواسپورت اعتراف کرد که پیش از بازی برگشت شاگردانش با والنسیا که 26 اسفند در اسپانیا برگزار گردید، وجود علائم ویروس کرونا را در خودش احساس نموده و با این حال قضیه را جدی نگرفته و تست کرونا نداده است. در واقع تنها 10 روز پیش بود که در نمونه خون سرمربی ایتالیایی آتالانتا پادتنی مشاهده شد که ابتلای او به کرونا را تأیید می کرد. او در آن موقع دچار تب نشده بود و به همین دلیل تصورش بر این بود که دچار بیماری دیگری شده است.

با این حال سهل انگاری گاسپرینی و اعترافش به این موضوع به مذاق مقامات باشگاه والنسیا خوش نیامده است و آنها او را متهم کردند که جان همه افرادی که در بازی برگشت حضور داشتند را به خطر انداخته است.

در بیانیه ای که باشگاه والنسیا در همین خصوص منتشر نموده آمده است: باشگاه والنسیا لازم می داند به صورت علنی تعجب خود از اظهارات عنوان شده توسط سرمربی آتالانتا جان پیرو گاسپرینی که یکشنبه در رسانه های ایتالیایی منتشر شد را ابراز کند. او گفته که روز قبل از بازی و در ملاقات رفت در مستایا از وجود علائمی که آزارش می داد آگاه بوده است، علائمی که از نظر تئوری قابل تطبیق با بیماری کرونا بوده اند و با این وجود معیارهای بهداشتی را رعایت ننموده است. چنین رفتارهایی، اگر قضیه واقعاً صحت داشته باشد، جان مردم زیادی را در جریان سفر و اقامت تیم رقیب در والنسیا به خطر می انداخت. باید به یاد داشت که این بازی پشت درهای بسته و با رعایت کلی معیارهای امنیتی به منظور حفظ سلامت مردم اسپانیا و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار گردید مخصوصاً به این دلیل که افرادی از یک منطقه که در آن موقع علناً به عنوان منطقه ای پرخطر معرفی شده بود به کشور ما سفر نموده بودند.

اولین مورد انتشار کرونا در ایتالیا روز بیستم فوریه به ثبت رسید که تقریباً یک ماه پیش از سفر آتالانتا به والنسیا بود.

مجله ابوذریون: مجله خبری و تحلیلی

مجله عکس: آشنایی با هنر عکاسی و تصویربرداری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9890

به "واکنش جدی باشگاه والنسیا به اعتراف جنجالی سرمربی آتالانتا:جان مردم را به خطر انداختی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش جدی باشگاه والنسیا به اعتراف جنجالی سرمربی آتالانتا:جان مردم را به خطر انداختی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید